Wpis z mikrobloga

Wywołać użytkownika udając chęcią dialogu i go zablokować aby nie mógł się wypowiedzieć


@wladdan: To po co kłamałeś, że linki z arkuszu nie działają skoro kilkoro użytkowników napisało że działają. Poprosiłem Cie, żebyś podał które nie działają i tego nie zrobiłeś i dostałeś bloka tak jak zapowiadałem. Każdy nadal może zobaczyć, że wszystkie linki działają.

typowa zagrywka dla prokacapskich śmierdzieli.


@M4rcinS: A wchodziłeś w arkusz ? czy wierzysz mu na
@Szinako: nie działają bo odsyłają to tg … potrafisz czytać ?
Nie będę zakładał tg specjalnie dla twojej tabeli.
Widzę jak manipulujesz tutaj na wykopie m, więc zakładam od razu de to co wklejasz to też kacapska manipulacja.
Sam dobrze wiesz że to tak działa ;)
Raz złapany na kradzieży złodziej zawsze będzie podejrzany, setki razy złapany koniasz na manipulacji zawsze będzie miał łatkę onucy.
nie działają bo odsyłają to tg … potrafisz czytać ?

Nie będę zakładał tg specjalnie dla twojej tabeli.


@wladdan: Nie trzeba mieć konta na telegramie, żeby widzieć linki xD. Ale to trochę zabawne, że gościu komentujący tak zaciekle pod tagiem nie ma konta na telegramie, mimo że to z niego wychodzi większość informacji od obu stron. Dodaje zdjęcie z trybu incognito, które potwierdza, że można przeglądać linki z telegrama bez logowania
Pobierz Szinako - >nie działają bo odsyłają to tg … potrafisz czytać ?
Nie będę zakładał tg s...
źródło: Telegram
Mi pokazuje że mam to otworzyć na tg :P
I vo mnie zrobisz ;)
Strona dowodowa na zniszczenia ;)
Jest naprawdę rzetelne źródło ;) a kanał na tg pewnie nie ma nawet 10 k użytkowników ;)
Pobierz wladdan - Mi pokazuje że mam to otworzyć na tg :P 
I vo mnie zrobisz ;)
Strona dowodo...
źródło: IMG_7533
Mi pokazuje że mam to otworzyć na tg :P

I vo mnie zrobisz ;)


@wladdan: Ale screena nie pokażesz xD

Strona dowodowa na zniszczenia ;)

Jest naprawdę rzetelne źródło ;)


@wladdan: O kurde. Darmowy hosting zdjęć ma reklamy. To musi być RUSKA STRONA. Specjalnie wyłączyłeś addblocka żeby odwalić taką manipulację ?