Wpis z mikrobloga

@MePix: o niezle, teraz bylo 14 tysiecy, wczoraj nie dalo sie wejsc, dzisiaj ledwo co zrobilem tutorial i nawet nie moge wyjsc z miasta z npcami, ladowanie sie wywiesza albo zamyka gre. jest jakis postep, wczoraj nawet kolejki nie bylo.
  • Odpowiedz
  • 0
@krzywy_kanister: Ja ogarnąłem tutka z Silo, chciałem wybrać inną postać i kliknąłem, że nie chcę kontynuować postacią, żeby wybrać inną.
#!$%@?ło mnie do menu, teraz jestem 20k w kolejne i czekam od godziny na wejście
  • Odpowiedz
  • 0
@CZUOWIEK: Nie, sprawa z serwerami ogarnięta, da się wejść w kilka minut o 17:00 więc to trzeba przyznać poszło na plus.
Jedynie co:

- Da się wejść, bo 99% graczy odisntalowało grę, bo dopiero wczoraj był patch z powiększeniem bazy graczy na serwer.
- Monotonna gra, typowe "stoję na straży i nie mogę zejść po schodach na dół powiedzieć coś innemu NPC, idź powiedz mu to"
- Lecisz do NPC a ten odsyła Cię do innego i tak tracisz 20minut
  • Odpowiedz
@MePix: Dzięki za tak obszerną recenzje, szkoda że takie problemy bo wygląda na fajną. No ale niestety chyba w tym roku nie zagramy w dobrego rpga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@CZUOWIEK: sam się napaliłem, ale od 2dni nie gram, raz wbiję na 20minut pobiegać po mapie i wychodzę bo się nudzę.
Szkoda tylko, że 12h w kolejkach (na początku) stałem i nie mogę zwrócić gry
  • Odpowiedz