Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki spod tagu #koty. Pytam na tych wszystkich kocich grupach i nigdzie mi nie odpisują więc spróbuję tutaj. Jak wyglądała u was adaptacja nowego domownika w sytuacji gdzie już posiadacie inne koty? Jak długa ma trwać izolacja? Nie ukrywam że mam średnie warunki do długotrwałej izolacji.
#pytanie
  • 9
@Lonate: a starszy nie odstawiał fochów? Nie był obrażony czy zły? Mój urwis jest ze schroniska, młody, jeszcze trochę głupi i marzy mi się drugi taki gupol, mam na oku takiego bombla którego wzrok rozpuszcza nawet moje czarne serduszko ale jestem bardzo ze swoim zzyta i boję się zazdrości
@Kawunia_z_rana: jaka izolacja? to w ogle jest cos takiego ?
przynosisz kocura. dajesz go do łazienki, dajesz mu jedzenie
potem zanosisz do kuwety, wszedzie za nim lazac pilnując...aby stare mu krzywdy nie zrobiły

I puszczasz..

mam 6 kotów jesli już..
2x2 bracia, jedna dziewczyna + maine coon.
@msr99: (ʘʘ) o tych izolacjach czytam na grupach i w internetach jak szukam jak zadomowić nowego kota. Że to najbezpieczniejsze żeby się przyzwyczaiły najpierw do zapachów.
Ale widzę jest nadzieja żeby się obeszło bez tego <3
@Kawunia_z_rana: U nas jeden z kitków był 2 tygodnie szybciej niż drugi. Pierwszego dnia "rezydent" trochę syczał na nowego, ale ten miał na niego wywalone xD Drugiego dnia już się wzajemnie lizały. Ogólnie przeczytałam całą książkę "Kocie Mojo, czyli jak być opiekunem szczęśliwego kota" - tam jest sporo na temat izolacji kotów, ale mimo przygotowań zapoznanie wyszło całkiem inaczej xD