Wpis z mikrobloga

No panooowie, doszło. ; ) @yacolek @joookub i reszta. :P

BTW polecam allegrowicza http://allegro.pl/show_user.php?uid=33753781 kurde, używana gra w stanie jak nowym, żadnych rys, pudełko nówka zapakowane w specjalną i idealnie dopasowaną folię ochronną. O_o Chyba jakiś pasjonat.

#konsole #wii #nintendo #mariokartwii
Krupier - No panooowie, doszło. ; ) @yacolek @joookub i reszta. :P



BTW polecam all...

źródło: comment_gDIoqdTQ1UAdVHP99UUCzAlIYwyJXlkp.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joookub: a to trzeba przechodzić? Jak kiedyś grałem to w ogóle nie ruszałem singla. ;p

@3mielu: no kupuj, nawet kineskopa zwykłego za grosze. ;p

@yacolek: no widzisz, masz jedyną i niepowtarzalną okazję popaczeć. ;]
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Ja tam nie zachęcam, bo sam bym chciał mieć półkę pelną jakichś fajnych gier, ale te lepsze hity na Wii są mocno rare, w Polsce nie do dostania itp :P

A sama konsola jest tak 'złamana' że no. Przeróbkę robi się 2 minuty, a potem grasz w gry z pendrive/usb/karty sd.

Dla córki polecam, gier jest dużo i typowo dla dzieci, sterowanie pilotem - cudo. Dla mnie chyba ulubiona konsola, tyle jrpgów to chyba nie ma nigdzie :3 No i akurat wychowywalem się na marianach, zeldach i pokemonach - więc dla mnie bomba
  • Odpowiedz
@Danny10: kupiłem od skośnych braci fajną przejsciówkę 8) rozciągam sobie nawet do 720p, renderowanie w takiej rozdziałce to to nie jest, ale jak dla mnie wygląda bardzo dobrze :D zaraz fotke cykne, to jakis początkowy level?
  • Odpowiedz
@Danny10: już wysyłam na imgura kilka fotek. No wygląda to ładniej wygładzone itp, ale jak dla mnie perły przed wieprze ;p 200 i jest Wii, a kompa który to sprawnie wyemuluje trzeba jednak złożyc za trochę więcej niż 200 zł.
  • Odpowiedz