Wpis z mikrobloga

@MistrzKowalski: Super ale co mnie to gówno obchodzi XD dobrze że nigdy nie było przypadku gdzie typiara mając męza puszczała się z czarnymi bullami XD albo przed ślubem ufff ale ulga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na kempingu w Czarnogórze


@MistrzKowalski: XDDD typ co flexuje biedackimi wakacjami w doopie świata XD Jeszcze powiedz że byłeś w Bułgarii oll ekskluziw to chyba pęknę (ze śmiechu nie z zazdrości
XDDD typ co flexuje biedackimi wakacjami w doopie świata XD


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: a wyszedłeś już w tym roku z piwnicy, w której siedzisz ?
Próbowałeś leczyć się psychicznie ?
A teraz pozwolisz, że dam cię na czarna, bo jak pisałem, lubię czytać te wasze wysrywy z rana, ale dyskusja z wami już mi uwłaszcza.
I nawet jak ci jeszcze odpisze na jakiś wysryw, to się nie trudź z odpisywaniem, bo ci się
@Canis_Majoris: Nie usuwam konstruktywnej krytyki, lubię takie dyskusje gdzie mój adwersarz ma jakieś argumenty, w większości przypadków brak jakichkolwiek, w tym również w twoim przypadku (jestem leniwy bo normik tak założył XD no tak bo mnie zna i wie).

No i co konkretnie mogę zmienić jak nie będę leniwy (nie jestem ale naprawdę jestem ciekaw konkretnych przykładów z doopy które rzekomo pomagają "wyjść z przegrywu". Pewnie jak zwykle będą same ogólniki
@MistrzKowalski: Oni boją się prawdy, zjeby z neta mówią, tak ma być, płaku płak nad losem i cyk pierdzenie w fotel dalej. Nie mówię o całym tagu przegryw, bo są osoby faktycznie zasługujące być na nim. Takim chętnie pomogę, podam pomocną dłoń. Leniom co piszą, wszystko wina rodziców, niech mnie utrzymują do końca życia. Jeszcze okraszone loszki to takie i owakie, bo żadna nie zawitała do piwnicy, do takiego pseudoprzegrywa, on
bo są osoby faktycznie zasługujące być na nim


@Canis_Majoris: ILE TO JEST ? 3% DO 5% RESZTA JEST CHORA PSYCHICZNIE I JAK CZYTAM TE ICH WYSRYWY Z RANA, TO MI SIĘ HUMOR POPRAWIA. Korzystając z tego ze są tu w miarę anonimowi wypisują największe debilizmy, aby tylko na krótko zabłysnąć.Jest szansa że sie nie rozmnoża ni nie rozniosą #!$%@? genów.