Wpis z mikrobloga

@Gotter w innych wywiadach Kołodziejczak mówił wielokrotnie, że jest za tym aby to kobiety zdecydowały o prawie aborcyjnym w Polsce- nie mężczyźni jak on. :):)
  • Odpowiedz
@Gotter Tusk jest specem od wysiedlania konkurentów lub nieodpowiednich mu ludzi. To za jego czasów takie tuzy jak Rokita, Olechowski czy nawet Gowin zostały zamienione pod dywan. Kołodziejczak poleci szybciej niż się pojawił. Liczy się tylko co im da przed wyborami, a po jednego można się pozbyć, reszta jego towarzystwa będzie śpiewać jak Tusk zagra, bo kasiorka będzie się zgadzać, po co w sumie oni tam przyszli
  • Odpowiedz
@Gotter: nie wiem czy ogladamy tego samego typa, to ze sie buja na tym krzesle i obraca, mi to nie przeszkadza bo wywiad z radia; i nawet sensownie w moim odczuciu odpowiedział, bo poruszaniem tematu aborcji PO/KO daleko nie zajedzie i wsiury (nie mówie o mieszkańcach wsi, tylko o wyborcach #!$%@?ów) dalej beda glosowac na partie miernot
  • Odpowiedz
@jaszczomp_glapczajld: Powiedział, że przez takie pytania pis z konfą wygrywa na polskiej wsi. Dodałem link do oryginalnego wpisu.


@Gotter: będąc fair kołodziejczak nie pierwszy raz się #!$%@?, że zamiast gadać z nim o programie dziennikarze zadają mu jakieś pytania z dupy o 500+, aborcję in vitro, fundusz kościelny czy inne gówna a co do twojego fikoła to kołodziejczak nie wyraził zdania tylko wspomniał, żeby zrobić referendum w tej sprawie i
  • Odpowiedz
bije piąstką w stół..


@Gotter: o lol, zrobił krzywo minę i zacisnął pięść.
A to nie, to jednak będę głosował na złodziei z pisu, co sobie przelewają publiczne pieniądze na wille plus, rozjebują demokrację niszcząc sądownictwo, gdzie zero anuluje wyroki, gdzie długopis ulaskawia przed wyrokiem swoich ziomków i nie chcą ujawnić kto importował ukraińskie zboże. Przekonałeś mnie w #!$%@?
  • Odpowiedz
On sprawia wrażenie totalnie rozchwianego i niezrównoważonego emocjonalnie.


@Gotter: Pełna zgoda. To wiercenie się na krześlecharakterystyczne dla osoby nie neurotypowej.
  • Odpowiedz
@Gotter: Typ jest psychicznie chory a wy się z niego naśmiewacie...uważam to za mało to postępowe a jednocześnie nie konserwatywne. Niby dlaczego jeden iidiota więcej nie miałby zasiadać w naszym nowym parlamencie? Odbierze miejsce przestępcy który chce się schować za immunitetem? Od czasów Magdalenki mamy w Polsce tylko te dwa typy "polityków" z każdego stronnictwa, reszta jest skutecznie odsiewania. I wiecie co, chyba lepsi idioci niż kryminaliści XD
  • Odpowiedz
@Gotter:

Tusk jeszcze się przejedzie na nim.

Ryży wał łapie się każdej opcji, byle tylko dochrapać się władzy. Jeśli ktoś tego nie widzi po takich akcjach, to jest zwyczajnym platfusiarskim lemingiem..
  • Odpowiedz
@jaszczomp_glapczajld: Powiedział, że przez takie pytania pis z konfą wygrywa na polskiej wsi. Dodałem link do oryginalnego wpisu.


@Gotter: powiedział również, że o tej sprawie powinny zdecydować kobiety, i jak słyszałem mówił tak też w innych wywiadach. O tym oczywiście już nie wspomniałeś, bo nie wpisuje się w twoja narrację?
  • Odpowiedz
Powiedział, że przez takie pytania pis z konfą wygrywa na polskiej wsi.


@Gotter: No i gdzie tu widzisz kłamstwo czy manipulacje? By wgrać na polskiej wsi to lepiej o pewnych, mało istotnych kwestiach nie mówić.
  • Odpowiedz
@Bipolar-: KO i ich wyborcy mówią jasno: żadnego referendum, bo aborcja to prawa człowieka. Hołownia został podobno lekko wybuczany na kampusie Trzaskowskiego za sugerowanie referendum, więc widać, że koleś tam zupełnie nie pasuje.
  • Odpowiedz
@Gotter: chcesz mi powiedzieć, że absolutnie wszyscy w pisie i okołopisowskiej bandzie mówią jednym językiem w każdej możliwej sprawie? Czy to już niemądrze tak wspominać?
  • Odpowiedz
Nawet nie doszliśmy do wyborów, a już łamią obietnice wyborcze


@Gotter: ojejku jejku to teraz zagłosuje na konfederosję

A nie jednak nie, bo u nich cały program wyborczy to żart wyrwany z kontekstu bro!!!
  • Odpowiedz