Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: @officer_K moze i tak, jednak co z ośmioma nieobecnymi z lewicy 3 z ko i łącznie 8 z kp. Daje to jedynie 19 głosów, wiec było by. 211 za do 219 i przy tym głosy konfy miały by coś.
To nie obrona ale tak można na kazdegonujadac.
Ja się boję dwoch rzeczy, jednej, ze jest tak jak mowil kiedyś Liroy i sa pro rosyjscy. Dwa, ze moze jako przybodowka ale
@Tumurochir: Ale tego o co jest oskarżany już nie wspomnisz? Ciężko żeby Konfa, która kreuje się na obrońców wolności słowa głosowała 'za' w momencie gdy chce się pociągnąć do odpowiedzialności karnej osobe, która z tego prawa skorzystała. To tak jakby Lewica głosowała 'za' pociągnięciem do odpowidzialności karnej kogoś kto dopuścił się aborcji, tylko dlatego że jest z wrogiej partii politycznej. Brak podawania zarzutów stawianych karakanowi w tym kontekście jest zwykłą polityczną
@swynx: Szkoda strzępić ryja na antykonfowych troli którzy są na nie bo tak im ktoś powiedział.

Generalnie po tym wpisie z twittera tej "oskarżycielki":

"Te słowa były dla mnie poniżające i obrzydliwe, bo bardzo chciałabym mieć dzieci, ale w tym kraju boję się tego i mnie nie stać! Jak większość kobiet przed 30. Nie wspominając już nawet o tym, że obecnie żyję z kobietą, więc posiadanie przez nas dzieci w Polsce
Ale tego o co jest oskarżany już nie wspomnisz? Ciężko żeby Konfa, która kreuje się na obrońców wolności słowa głosowała 'za' w momencie gdy chce się pociągnąć do odpowiedzialności karnej osobe, która z tego prawa skorzystała. To tak jakby Lewica głosowała 'za' pociągnięciem do odpowidzialności karnej kogoś kto dopuścił się aborcji, tylko dlatego że jest z wrogiej partii politycznej. Brak podawania zarzutów stawianych karakanowi w tym kontekście jest zwykłą polityczną manipulacją.


@
@kptDoopa: No i pewnie ten immunitet to już nigdy go więcej nie dostanie jak mu go zdejmą, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy może jak już go uniewinnią, albo dadzą grzywnę 200zł to mu ten immunitet wróci.
@swynx: na każdym kroku k0nfiarze #!$%@?ą o sadzaniu pisu i po do więzień, więc skoro była okazja, to czemu nie skorzystali? Pewnie zła okazja, różne są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kptDoopa: Już na to odpowiedziałem, ale powtórzę jeszcze raz bo chyba nie dotarło. Korwiniści są za wolnością słowa (a przynajmniej na takich się kreują), cały czas o tym mówią, teraz wymagasz od nich żeby głosowali 'za'