Wpis z mikrobloga

@Tymczas0wy: Jak czytam takie bzdety to śmiać mi się chce, w poprzedniej rundzie wychwalali wszyscy polskie zespoły w pucharach, w tej mocna krytyka. W następnej rundzie jak się okaże że będziemy mieć dwa zespoły w pucharach, znowu będziemy hura optymizm jacy my jesteśmy mocni, z nieba do piekła. Musimy sobie uświadomić, że nasza liga nigdy nie będzie rywalizować na najwyższym poziomie
@Tom3kt

@Tymczas0wy: że nasza liga nigdy nie będzie rywalizować na najwyższym poziomie


Ale oni #!$%@? ze Spartakiem Trnawa więc o jakiej rywalizacji na najwyzszym poziomie piszesz. xD

Oczekiwania kibica w Polsce są jasno sprecyzowane: ze słabszymi wygrywać, silniejszym się chociaż postawić i nie zaliczać takich wpadek jak Pogoń z Gent w pierwszym meczu. Nie wydaje mi się żeby były jakoś szczególnie wygórowane, niemozliwe do osiagniecia i poza zasiegiem naszych możliwości.
@Tom3kt: jak czytam takie bzdety to śmiać mi się chce. Eklapa to spokojnie powinna być około 10 miejsca, a nie 28 jak było w tamtym roku. Wyjście z grupy to powinien być plan minimum, a nie kopanie się po czole od pierwszej rundy eliminacji i odpadanie z ogórami.
@TruskawkaNaTorcie piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy. Tamten rok obfitował w taka ilość wartościowych memow że ja #!$%@?.

@muchatse dostali #!$%@? to jest z nich beka i tyle. Nie ma litości dla przegrywających w tak frajerski sposób, dokładnie to samo działo się jak legia przegrywała i wszyscy tu smieszkowali o tym że Legła warszawa jak zwykle obskoczyła #!$%@? i że jest to najlepszy klub gejowski w Warszawie.
MamMalegoSiurka - @TruskawkaNaTorcie piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy. Tam...

źródło: temp_file708735961807277306

Pobierz