Wpis z mikrobloga

@justjane: możesz rozwinąć? nie chce mi się oglądać, a ciekawa jestem - nie dogadują się z nim? mentalnie dzieciak któremu nic się nie chce?
  • Odpowiedz
  • 10
@m4trix: Kilka niefajnych sytuacji przed koncertami, skakanie na deskorolce, hulajnodze, jakieś tyrolki dosłownie na kilka godzin przed koncertem. Julita spała sobie na jednej z dwóch kanap, a on przyszedł, obudził ją i powiedział, że zaszachował sobie kanapę i ją z niej wygonił. W sumie większość wskazała właśnie jego, jako tego, których ich najbardziej wkurzał podczas całej trasy. Spał na próbach, mało co brał na poważnie, sam mówił, że nie odnajduje się
  • Odpowiedz
@justjane Moim skromnym zdaniem gdzieś tam przynajmniej ta produkcja silnie nazywana filmem pokazała przede wszystkim, że tam nie ma takiej silnej ręki która trzymałaby nie tylko Oliwera, ale i ich wszystkich ogólnie za mordę trochę przysłowiowo. Za to był na przykład ten łysy z wąsem który totalnie nie miał tam u nich posłuchu jakiegokolwiek. Tam powinien ktoś podejść do tego Oliwiera jak była sytuacja z kanapą i się go zapytać prosto z
  • Odpowiedz
@Cztero0404: dużo tam emocji było, w emocjach się robi głupoty i chcę wierzyć, że to właśnie emocje, ale zgadzam się. Warto dodać że Oliwier wspomniał o psychologu czy tam psychoterapeucie, więc w jego przypadku to naprawdę dobry krok. Chyba zbyt szybko został wrzucony na bycie influ, zbyt dużo pieniędzy, zbyt duża swoboda, dla niego za szybko. Oby chłopak załapał odpowiednio szybko zanim zrobi sobie krzywdę.
  • Odpowiedz
@ksanaru:

dużo tam emocji było, w emocjach się robi głupoty i chcę wierzyć, że to właśnie emocje, ale zgadzam się.

Oczywiście tak, ja to w pełni rozumiem. Natomiast to absolutnie niczego nie usprawiedliwia, równie dobrze idąc takim tokiem rozumowania moglibyśmy wypuścić wszystkich z więzień bo na przykład agresja też jest emocją.

Warto dodać że Oliwier wspomniał o psychologu

Może to zabrzmi obrzydliwe, ale mnie śmieszy kiedy jakiś influ zaczyna mówić o
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Co do Wiki to ja ją trochę tam rozumiem, na całej trasie nie było (nie mogło, nie wiem) być jej rodziców, a inni spotykali się na backstage ze swoimi bliskimi, więc i ona chciała mieć tego namiastkę w postaci swoich przyjaciółek. Ostatecznie i tak Olek się zgodził i osobiście upewnił się, że tam trafią.
  • Odpowiedz
W sumie większość wskazała właśnie jego, jako tego, których ich najbardziej wkurzał podczas całej trasy. Spał na próbach, mało co brał na poważnie, sam mówił, że nie odnajduje się w takim schemacie, do którego musi się przygotować i wszystko jest zaplanowane od A do Z.


@justjane: przecież to było wiadome - taki projekt to nie jest zabawa, a on myślał że właśnie będzie.
To ciężka praca, organizacja, wszystko musi być zorganizowane
  • Odpowiedz
@justjane: @Lapidarny @Cztero0404 Oliwier pasuje do Genzie ale nie pasuje do ogromnych projektów jak trasy koncertowe gdzie wszystko musi być praktycznie perfekcyjnie. Na pewno jakby Friz trzymał piecze a nie wąsaty to bardziej by wszyscy trzymali się na baczności ze względu na respekt jaki ma u nich.

Co do Wiktorii stoję po jej stronie, przez to że w Bielsku ktoś od Hani wszedł gdzieś gdzie nie powinien plus za dużo osób
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Genzie ma/miało target na młode osoby a chyba za bardzo poważnie się zachowują teraz czemu się nie dziwię - większość w Genzie mają już swoje pozycje, robią poważniejszy kontent. Nie wiem czy dobrym pomysłem było dodanie nowych osób do starego składu
  • Odpowiedz