Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #mlm

Ostatnio mi się przypomniało, że kolega z którym swojego czasu mocno trzymałam wpadł w mlm. Uznał, że spoko stracić bliskich znajomych więc do każdego z nas (byliśmy paczką w kilka osób) napisał ofertę nie do odrzucenia. Jednocześnie w tym czasie moja mama była niepełnosprawna po udarze oraz z terminalnym nowotworem, o czym on doskonale wiedział, co uznał że wykorzysta abym chciała wejść do "mega giga biznesu".
Dziś ten sam kolega został z pożyczką na krypto, kolejny raz jeździ za granicę do pracy aby uzbierać na samochód, planuje wesele z dziewczyną, która w trakcie ich związku uznała że woli się wyszaleć, po kilku miesiącach wróciła z podkulonym ogonem a on ją przygarnął, bo jak to mówił "lepszej nie znajdzie".
luz_arbuz98 - #frajerzyzmlm #mlm

Ostatnio mi się przypomniało, że kolega z którym sw...

źródło: mlm

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@luz_arbuz98: niestety faceci to desperaci, myślą ze jak dorwali jakaś Julkę 8/10 to pana Boga za nogi złapali i już taka okazja się nie powtórzy wiec można jej wybaczać…
  • Odpowiedz
  • 0
@luz_arbuz98 właśnie jak jakiś znajomy wpada w mlm to jedna z #!$%@? rzeczy jaką może się zdarzyć. w naszej paczce mieliśmy kolegę który się kiedyś wciągnął bodajże w FM - perfumy i inne takie pierdoły. no i najbardziej gnębił parę znajomych którzy odkładali na budowę domu, że dzięki tej jego niesamowitej grupie jak wyłożą z tych oszczędności powiedzmy 20k zł. to będą w stanie to sprzedać z jakąś kosmiczna przebitka. niby wszystko
  • Odpowiedz