Wpis z mikrobloga

https://www.vinted.pl/items/3357633463-t-shirt-fc-barcelona-robert-lewandowski-2324 Wrzucam link. Może ktoś pomoże. Oryginał? Totalnie nie wiem, co sądzić, bo metki są robione z daleka. Nie ma jakiegoś kodu pokazanego na oryginalność, niby kosztuje niewiele, jak na ceny z 2022 roku i sklepiku FCB z lotniska w Barcelonie, co było coś koło 100 euro i odpuściłem. Jakieś swoje zdanie mam, ale liczę, że ktoś powie eksperckim okiem: co to jest, oryginał, czy nie?
#pilkanozna#
#modameska#
#lewandowski#
  • 8
@Sylwiusz89: ogólnie wszystko co na vinted z góry zakładam, że to fejk, musisz poprosić o konkretne foty szwów czy wlasnie wewnętrznej metki, w b. dobrej jakosci rzecz jasna. Po tych zdjęciach w sumie wydaje się legit, ale troche rzeczy sprzedałem tam i wiem, że perspektywą, grą cieni i kadrowaniem można znacznie podniesc albo obnizyc wartosc itemku a tym bardziej ukryć czy to fejur czy nie
ps chyba ze ktos ma paragon
@dezinformacyjna_agentura: Dzięki. Na drugiej aukcji gościówa ma Messiego z Miami i wiesz to mi niestety wali na jakiś fake. Za dużo razy się sparzyłem jeszcze za czasów raczkującego ALEDrogo, kiedyś super oryginalny air max od nike za 309 zeta z przesyłką przyszedł do mnie, na zdjęciach bardzo ok, ale zaniosłem je do sklepu nike i tam po kodzie okazało się, że taki u nich jako ich produkt nie istnieje. W sumie
@Orowerbogatszy: Tylko dla kogoś może być to bezwartościowy produkt. Dostał. Kibicuję Realowi. Puszcza dalej. Choć cena moim zdaniem przy tym po ile chodziły one w 2022 roku po prezentacji RL9 za niska. @dezinformacyjna_agentura Mam kilka kupionych w tk-maxx wiadomo sezon czy dwa sezony do tyłu, ale mam pewność oryginalności. Jakiś Bayern, kilka FCB, nawet fajna Benfica, ale w lumpach też kilku drużyn co ciekawe duńskich trafiłem, z 2 ciekawe komplety FC
@Sylwiusz89: Po wejściu w link widnieje informacja, że przedmiot został usunięty więc siłą rzeczy zapewne to był produkt nieoryginalny, aczkolwiek bardzo zabawni są ci eksperci od oryginalności w komentarzach.

W sumie facet nie chciał przyjąć ich, ale jakoś argument, że idę do tego rzecznika konsumentów, zadziałał.

Nie argument z rzecznikiem zadziałał a po prostu oni dzięki takim sztuczkom wyrabiają sobie wiarygodność i buty które odeślesz wysyłają następnej osobie, ale już z
@Cztero0404: Chyba masz 100 % rację, bo koszulka Interu Miami Adidasa Messi również u tego gościa/dziewczyny, bo konto na dziewczynę, niedostępna. Dzięki za pomoc. Chciałem aby ktoś z większym obcykaniem problem koszulki i czy to fake zbadał. Z tymi butami to napalony jak arab na kurs pilotażu byłem i wtopiłem, dobrze, że kasa wróciła.