Wpis z mikrobloga

To, żeby podgrzać atmosferę przed oświadczeniem Wiplera za 45 minut polecam poczytać wypowiedzi @SirBlake, które w obecnym kontekście mogą być trochę zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wipler nie jest głupi i nie popełni błędów z przeszłości, kiedy przecież był członkiem UPR z Korwinem. Nikt kto chce coś poważnie osiągnąć w polityce nie będzie współpracował z człowiekiem tak nieprzewidywalnym i nieodpowiedzialnym. JKM ma spore zasługi w krzepieniu wolnościowego ducha zwłaszcza wśród młodych Polaków, ale jego czas już się skończył. Czas na poważną politykę z Wiplerem i Gowinem na czele...


~SirBlake, 3 czerwca 2013

Wokół Korwina zostaje tylko grupka miernot pokroju Zółtka czy innego Władka. Do tego kolejne już pokolenie młodych działaczy, ale nie bój się oni też zauważą, że nie mają z Korwinem szans na rozwój i wtedy dołączą do Wiplera, który oferuje coś wartościowego.


~SirBlake, 8 czerwca 2013

Wipler już piszę na twitterze, że zgłaszają się rozczarowani KaNaPowcy do Republikanów :))


~SirBlake, 1 lipca 2013

Nawet nie wiedziałem, że Grzegorz Sowa(ten od ZUS) przeszedł z KNP do Republikanów.


~SirBlake, 23 listopada 2013

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#republikanie #knp #4konserwy #korwin #jkm #krul #heheszki #humor #wipler #polskarazem
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vealheim:

Po pierwsze to póki co mówi o się starcie Przemka z listy KNP, a nie wstąpieniu do partii. Zobaczymy jak sprawy potoczą się dalej.

Żeby było jasne ja swojego zdania o KNP nie zmieniłem. Dalej uważam, że to partia miernot i oszołomów(poza kilkoma wyjątkami). Wipler jeszcze dwa lata temu też tak uważał. Czy KNP od tamtego czasu się zmieniło? Nie, zmieniła się tylko koniunktura polityczna, a jak widać Wipler
SirBlake - @Vealheim: 



Po pierwsze to póki co mówi o się starcie Przemka z listy K...
  • Odpowiedz
@Ppolaczek: Wyobraź sobie, że oficjalną nazwę "porozumienie stron" wygodnie jest stosować w oświadczeniach niekiedy szefowi, np. po odejściu z pracy świetnego pracownika, o którym wszyscy wiedzą, że był dobry, ale nie wytrzymał i podjął decyzję, że "#!$%@? pracę w takiej chorej firmie".

Musisz być bardzo złym pracownikiem, skoro masz takie doświadczenie w byciu wyrzucanym z pracy i nie widzisz innych możliwości, które kryć się mogą za "porozumieniem stron".
  • Odpowiedz
@Vealheim:

oficjalną nazwę "porozumienie stron" wygodnie jest stosować w oświadczeniach


ok. teraz nie mam wątpliwości że rodzice Cię utrzymują skoro nie wiesz nawet, że "porozumienie stron" to termin prawny a nie ściema na "oficjalne oświadczenia"
  • Odpowiedz
Żeby było jasne ja swojego zdania o KNP nie zmieniłem. Dalej uważam, że to partia miernot i oszołomów(poza kilkoma wyjątkami). Wipler jeszcze dwa lata temu też tak uważał.


@SirBlake: Skoro jest takim koniunkturalistą, to może wcale tak nie myślał, tylko wtedy była koniunktura na mówienie, że KNP jest partią miernot i oszołomów? ;)
  • Odpowiedz
@Ppolaczek:

ok. teraz nie mam wątpliwości że rodzice Cię utrzymują skoro nie wiesz nawet, że "porozumienie stron" to termin prawny a nie ściema na "oficjalne oświadczenia"


Plażo proszę. Tak samo jak wyżej nie widzisz wszystkich dostępnych
  • Odpowiedz
natomiast jeśli chodzi o zakulisowe rozgrywki to tutaj już nie jest tak wspaniale. Wszędzie po sobie zostawia spaloną ziemię, w KoLibrze, w FOO, w Fundacji i teraz w PR


@SirBlake: generalnie to PRJG chwieje się w posadach i jest wielce prawdopodobne, że lada chwila - przestanie istnieć, patrząc na ostatnie konflikty na linii PJN<->Gowin. Sytuacja wyklaruje się po najbliżśzych wyborach do europarlamentu.
  • Odpowiedz
@SirBlake: "miernot i oszołomów", no po prostu odebrało mi mowę, bo znam tych ludzi osobiście i widzę jak się poświęcają. Nie dla pieniędzy, bo te do KNP tylko się dokłada, ale dla nadziei, że można uprościć i zmniejszyć podatki. Jest to partia amatorska, bo nikt za pracę na rzecz KNP pieniędzy nie dostaje - tylko czy to jest powód dla którego się naśmiewasz?
  • Odpowiedz
jeżeli nie przekroczy progu wyborczego to tak, rozpadnie się.


@SirBlake: pragnę zauważyć, że Gowin również spalił wszystkie mosty i po ew. rozpadzie PRJG - pewnie wycofa się z polityki.

Także zagranie Wiplera można interpretować dwojako - koniunkturalizm i ucieczkę, albo zrobienie kroku w tył, żeby móc w przyszłości zrobić dwa kroki naprzód [back to the drawing
  • Odpowiedz
@Jozio0506: To, że partia nie jest finansowana z budżetu wcale nie musi oznaczać, że jest zarządzana amatorsko. To jest kwestia dobrej organizacji, a nie pieniędzy. Nie chce nikogo obrażać, ale brzydzę się naiwnym fanatyzmem a tak postrzegam większość członków KNP. Co do miernot to jak inaczej nazwać ludzi, którzy od 20 lat nie potrafią wejść do sejmu? Co nie zmienia faktu, że widzę też wiele osób wartych uwagi, z którymi sam mógłbym współpracować. Niestety ich odsetek wśród najważniejszych działaczy partii jest niewielki.

czego dobitnym przykładem było zakwestionowanie jego propozycji przywrócenia ustawy Wilczka - przez Kowala, który chwilę później w wyraźny sposób, publicznie zdystansował się od tego pomysłu.


@spluczka: Tak to o tym nawet nie wiem,
  • Odpowiedz
Tak to o tym nawet nie wiem, zapodaj jakimś linkiem.


@SirBlake:

Po wystąpieniu Jarosława Gowina głos zabrał Paweł Kowal. Powiedział że … jest przeciwny przywracaniu ustawy Wilczka, ponieważ otworzyła nomenklaturze drogę do uwłaszczenia się. Stojący za nim Gowin uśmiechnął się nerwowo, pokiwał głową i poczerwieniał ze złości. Wszyscy uczestnicy to widzieli, z wyjątkiem Kowala, który stał odwrócony tyłem do prezesa. Uczestnicy spotkania byli również zniesmaczeni i zażenowani podważaniem tez prezesa partii. Dlaczego nie ustalili tego wcześniej? Dlaczego Kowal to zrobił? Pytali siebie wzajemnie. Wydarzenie to uzmysłowiło mi, że konflikt między Gowinem a Kowalem, wbrew temu co mówią oficjele partii, jest faktem. Dlaczego więc nie opublikowano całej treści konferencji, przecież trwała tylko godzinę? Ano dlatego, że Kowal, mówiąc kolokwialnie, spieprzył konferencję. Głównie to bowiem zostało zapamiętane. Ten afront w stosunku do prezesa Gowina, to podkreślenie własnej pozycji i
  • Odpowiedz