Wpis z mikrobloga

@baton967: Jakbyś miał grupę inwalidzką to na wiele rzeczy potrafią przymknąć oko plus jest jak z przenoszeniem po parafiach- jak nabroisz to pójdziesz na inny obiekt. Ja jestem zadowolony bo idę 7 razy do pracy w miesiącu na 24h i elo. Za takie same pieniądze ludzie potrafią na prawdę pracować a ja siedzę w budzie i prawie nic nie robię
  • Odpowiedz
@baton967:

znaczny orzeczenia o nieplenosprawnosci


Pracodawca rozwinie czerwony dywan dla Ciebie jak przyjedziesz się zatrudnić. Przynajmniej tutaj w Trójmieście tak jest, dużo firm, dużo obiektów.
Jak niepełnosprawność pozwala Ci tak ,,pracować" to poszukaj pracy, mów że chcesz jakiś spokojny obiekt i najlepiej na 24h.
  • Odpowiedz
@baton967: ja dla swojego szefa uchodzę jako debil a nadal mnie nie zwolnił. Nie mówię że tego nigdy nie zrobi ale do tej pory miał kilkanaście okazji ani razu tego nie zrobił. Ile razy się #!$%@?ł że musi mi wszystko na piechotę tłumaczyć. Dopóki jesteś opłacalny to nawet idiota może być na niego pożyteczny i będzie go trzymał. Powiem ci tak im lepszą masz grupę tym mniejsza szansa że cię zwolni
  • Odpowiedz