Wpis z mikrobloga

#bezpiecznykredyt #kredyt2% #kredythipoteczny #decyzja

Heeej
Dostałam informację od radcy że moje wnioski w 3 bankach są w trakcje analizy. ( 10 lipca złożone do wszystkich)
W jednym z banków ( PKO BP ) mieliśmy uzupełnienie dok. w tamtym tyg. Więc myślicie ile jeszcze potrwa do decyzji finalnej ?
A Alior napisał mi że jest w kolejce do analizy ( co to znaczy )?
A PEKAO S.A napisał że jest w trakcie analizy ( tutaj nie mieliśmy nic żadnych dokumentów od 10 lipca )

Ile myślicie że potrwa to do decyzji finalnej??
  • 7
  • Odpowiedz
@aniaania5007: Czasy procesowania wniosków są bardzo różne, zależą także od regionu. Nie da się skutecznie wnioskować o dacie wydania decyzji w Twoim wniosku na podstawie czasu wydania decyzji w innych wnioskach. Bardzo duże znaczenie ma też czynnik ludzki, czyli osoba analityka.

Mamy dużo decyzji z wniosków złożonych w drugim tygodniu lipca, są też z trzeciego tygodnia, a nie wszystkie w przypadku wniosków złożonych w 3 i 4 lipca.
  • Odpowiedz
@aniaania5007: Trwa sezon urlopowy i obecnie banki pracują wolniej niż normalnie. Obłożenie wnioskami BK2 jest bardzo duże i właściwie skoncentrowane tylko na 3 bankach. Możesz rozważyć złożenie dodatkowego wniosku do Velo. Czasy procesowania wniosków w tym banku są dużo krótsze.
  • Odpowiedz
@marcpol: a czy infolinia w banku udzieli mi jakoś informacji na temat wniosku?


@aniaania5007: Nie.

Czy jak mam BIK 68 / 100 to jest sznasa że nie dostanę kredytu ?


@aniaania5007: Ocena punktowa BIK, którą można samodzielnie sprawdzić dokonywana jest przez algorytm na podstawie wielu parametrów między innymi opóźnień w spłacie zobowiązań, aktywności kredytowej, wykorzystania limitów i ilości zapytań. Brane jest też pod uwagę dane statystyczne mówiące o tym,
  • Odpowiedz