Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni praktycznie nie rozmawiamy, wczoraj napisała, że chce się spotkać i porozmawiać. Dzisiaj wieczorem mam przyjechać do nie. Nie spotykaliśmy się jakoś długo. Miała to być już ta jedyna, lvl26 to nie mam za bardzo na co czekać, a wiem że nikogo lepszego już raczej nie poznam. Chciałbym się obudzić i żeby okazało się, że to tylko zły sen. Po wczorajszych naszych wiadomościach to spotkanie będzie naszym ostatnim. Nie mam pojęcia co mógłbym zrobić żeby to nie był koniec, ale chyba nie ma takiej rzeczy. Ona już podjęła decyzję tylko czeka na spotkanie żeby mi to powiedzieć. Nie mogę się skupić w pracy, o cały czas myślę o tym co dzisiaj się stanie. Mam nadzieję, że mi szybko przejdzie i o niej zapomnę.
#zwiazki
  • 24
@1masa: To nie pierwszy raz, więc sobie jakoś poradzę. Bardziej chodzi o to, że w tym momencie jestem rozczarowany tym jak to się potoczyło. Gdyby nie to, że ciężko mi nawiązywać nowe znajomości pewnie bym tak zrobił, ale teraz chcę się skupić tylko na sobie.
@Arti352: No właśnie to napisałem, skup się na sobie i pamiętaj że jesteś super, powtarzaj to sobie, przyda ci się przy następnej relacji z kobietą
@Normicki: Właśnie tego najbardziej mi szkoda, mimo że skończyło się tak jak skończyło to ona naprawdę nie zachowywała się tak jak teraz większość dziewczyn. Sam fakt że to ona pierwsza wyszła z inicjatywą bliższego poznania się nie jest czymś codziennym. Praktycznie wszystko mi w niej pasowało, były pewnie wady, ale przecież i ja nie jestem idealny. Niepotrzebnie nastawiałem się że tym razem to ta której szukałem i teraz za to boleśnie