Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni praktycznie nie rozmawiamy, wczoraj napisała, że chce się spotkać i porozmawiać. Dzisiaj wieczorem mam przyjechać do nie. Nie spotykaliśmy się jakoś długo. Miała to być już ta jedyna, lvl26 to nie mam za bardzo na co czekać, a wiem że nikogo lepszego już raczej nie poznam. Chciałbym się obudzić i żeby okazało się, że to tylko zły sen. Po wczorajszych naszych wiadomościach to spotkanie będzie naszym ostatnim. Nie mam pojęcia co mógłbym zrobić żeby to nie był koniec, ale chyba nie ma takiej rzeczy. Ona już podjęła decyzję tylko czeka na spotkanie żeby mi to powiedzieć. Nie mogę się skupić w pracy, o cały czas myślę o tym co dzisiaj się stanie. Mam nadzieję, że mi szybko przejdzie i o niej zapomnę.
#zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
@Arti352: Ja już postanowiła tzn że ktoś inny wokół niej orbituje więc nie ma sensu się błaźnić, spotkaj się i zakończ związek i tyle.
  • Odpowiedz
@Arti352 juz skakana jest od dwoch tygodni tylko graty chce Twoje #!$%@?;) laski jada na zakladke z chlopami ona nie jest sama juz ;) nie rob z siebie „pajaca” wez rzeczy powiedz nara i tyle glowa do gory poboli troche albo z czasem wszystko minie, nawet sie nie zdziw jak za rok juz bedzie miala dzieciaka i meza
  • Odpowiedz
Miała to być już ta jedyna, lvl26 to nie mam za bardzo na co czekać, a wiem że nikogo lepszego już raczej nie poznam


@Arti352: zaje'bisty mindset XDDD

Chciałbym się obudzić i żeby okazało się, że to tylko zły sen.


@Arti352: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_dysocjacyjne

Nie mam pojęcia co mógłbym zrobić żeby to nie był koniec, ale chyba nie ma takiej rzeczy. Ona już podjęła decyzję tylko czeka na spotkanie żeby mi to
  • Odpowiedz
Przeżywam teraz coś podobnego. Też mi odwala i jedyne o czym myślę to czy da się jakoś jeszcze zmienić jej zdanie. Powiem tak. Już nie masz nic więcej do stracenia ,więc pójdź tam porozmawiajcie jak dorośli o tym co nie gra i czy da się jeszcze coś z tym zrobić a jeśli tak to czy oboje jesteście gotowi nad tym pracować. Jeśli nie to podziękuj za wspólny czas i nigdy więcej się
  • Odpowiedz
Nie mogę się skupić w pracy, o cały czas myślę o tym co dzisiaj się stanie. Mam nadzieję, że mi szybko przejdzie i o niej zapomnę.


@Arti352: Przejdzie, ale musisz dać sobie czas i nie rozpamiętywać tego. Za jakiś czas zobaczysz, że wcale taka wspaniała jak teraz Ci się wydaje to ona nie była. Tylko nie pajacuj i nie idź w jakieś "zostańmy przyjaciółmi" itp. ona za chwilę będzie miała kogoś
  • Odpowiedz
@Arti352 Jesteś jeszcze młody. Nie spiesz się z małżeństwem. Parcie na szkło nie służy, często wtedy np. po 10 latach okazuje się, że to jednak nie ta jedyna. Rozwód, podział majątku, opieka nad dziećmi itp. - nie są to przyjemne rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigasslover: Przede mną nie była z nikim prawie 3 lata, tak twierdziła. Też jakieś mam wrażenie, że pojawiła się lepsza opcja na horyzoncie i dlatego to wszystko tak się potoczyło.
  • Odpowiedz
@Arti352 Na 99% tak wlasnie jest i nic z tym nie zrobisz. A jak teraz bedziesz chcial sie z nia ulozyc jescze raz albo za pol roku to zrobi z Toba doslownie to samo znowu. Kobiety nie maja w ogole wspolczucia to slabych ruchow facetow. Bedziesz dla niej jeszcze nizej niz jestes teraz. A nie zdziw sie tez jak sobie poskacze na kims innym i ja gosc oleje poprostu zaraz bedzie skomlala
  • Odpowiedz
  • 1
@Normicki: Tyle tylko, że ja nie mam zamiaru zmieniać jej zdania. Tak jak mówisz porozmawiamy, ale skoro już tak to się potoczyło to przeciąganie tego dłużej nie ma żadnego sensu. Najgorsze jest to że pewnie co jakiś czas będziemy się widywać z racji gdzie pracujemy mimo, że to nie ta sama firma.
  • Odpowiedz
  • 0
@bigasslover: jeszcze na początku miałem poczucie, że da się to naprawić. Kiedyś już z wcześniejszą dziewczyną miałem 2 podejście i nie wyszło. Teraz nie ma opcji, jeśli dzisiaj to będzie koniec to drugiej szansy nie będzie.
  • Odpowiedz
@Arti352 Skoncz to bo bedzie tylko gorzej i nie plaszcz sie przed nia. Bedzie na bank #!$%@? przez miesiac dwa trzy nawet pol roku ale w ostatecznych rozrachunku zobaczysz ze lepiej dla Ciebie, niz mialbys za pol roku przeczytac w jej telefonie ze umawia sie z kims za Twoimi plecami.
  • Odpowiedz
  • 0
@miromati: @1masa @AustralianV8 @Ulfric_Stormcloak @Normicki @For_Emma Wróciłem do domu po spotkaniu i czuję się fatalnie. Porozmawialiśmy powiedziała, że tego nie czuje, przykro jej ale tak będzie lepiej. Mówiła jaki to ze mnie wspaniały facet i że przez ten czas byłem naprawdę kochany. Podziękowałem jej za ten czas razem, przytuliła mnie na pożegnanie i to tyle. Nie mam na razie pomysłu jak sobie z tym poradzić, ale mam nadzieję że pobili i
  • Odpowiedz
@Arti352: Moja rada, ja zawsze po rozstaniach zajmowałem się sobą, nowe ciuchy, solarium, jakieś fajne nowe zajęcie i nie tylko pomagało zapomnieć ale i znaleźć coś nowego na horyzoncie, pamiętaj będzie tylko lepiej.
  • Odpowiedz
@Arti352: ja w sobotę będę miał swoją rozmowę więc spora szansa że będę łączył się w bólu xd
Trzymaj się miras. Znalezienie babki która odwzajemni uczucie w tych czasach naprawdę wymaga cudu i już sam tracę nadzieję...
  • Odpowiedz