Wpis z mikrobloga

Mam takie dośc nietypowe pytanie. Ponieważ robię w pracy b.dużo zdjęć telefonem (róznych maszyn, częsci itp.) i potem mieszają mi się te wszystkie zdjęcia z prywatnymi. Po czasie ich nie potrzebuję.

Czy jest jakaś apka albo sposób by np zdjęcia robione od pon do pt od godziny 7 do 16 lądowały w jakims innym folderze? :D Albo jakiś inny sposób jak sobie potem poradzić z wyczyszczeniem tego wszystkiego

#android #pytanie #aplikacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: Myślę ze jest nas wielu. Wole używać prywatnego na 2 karty sim niż latać z dwoma :v
@Poldek0000 Jest to może jakieś rozwiązanie, lecz na oneplusie najlepiej dziala domyślny aparat. Dodatkowo szybki dwuklik na guzik od włączania odpala aparat i inne takie tricki.

Dodatkowo jeszcze coś. Robią się automatycznie kopie zapasowe zdjęc na chmure i wlasnie usunalem z 2gb zdjęc z roboty ręcznie ;_;
  • Odpowiedz
  • 0
@Poldek0000: Własnie tez pomyslalem na początku o total commanderze ale myslalem ze jest jakas apka stworzona do tego :D Czyli moge wybrac w totalu np zdjęcia od pon do pt. od 7 do 15?
  • Odpowiedz
Myślę ze jest nas wielu. Wole używać prywatnego na 2 karty sim niż latać z dwoma :v


@ibeafraidi: Kiedys tez tak wolalem. Teraz wole 2 telefony. I profil "cichy" na sluzbowym poza godzinami i dniami pracy.

@Poldek0000 Nistety u mnie by sie nie sprawdzilo "wyszukaj po godzinach" bo czasem jestem w delegacji i pracuje dluzej.
  • Odpowiedz
no to zdjęcia google i szukaj "cześći samochodowe" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Poldek0000: Mysle ze prosciej by bylo sie zmusic i wyrobic nawyk zeby na biezaco zrzucac na lapka a z telefonu kasowac :)
  • Odpowiedz