Wpis z mikrobloga

Polećcie mi jakoś dobry antyperspirant albo dezodorant jeśli to lepsza opcja, bo używam Nivea takiego jak z linka poniżej i za każdym razem sie za śmierdzą gdy się spocę. Nie wiem już co z tym zrobić. Myje sie przed wyjcie a i tak śmierdzę pod pachami za 30 min. Nie wiem czy to dziadowski antyperspirant czy ze mną coś nie tak

#kosmetyki #pielegnacja #modmeska
  • 9
  • Odpowiedz
Nivea takiego jak z linka poniżej


@essos: Linka CI zjadlo :P
Sprawdz Nivea silver protect. Ale uwazaj bo Moze zabarwic ubrania na bialo (zakladam ze zawiera talk)
  • Odpowiedz
@essos: Kup sobie bloker. Jak używałem etiaxilu na noc (wszędzie był polecany jako mocny bloker potu), ale strasznie podrażniał skórę. Teraz stosuję Aquaselin Extreme, jest spoko a przy tym stosunkowo tani, do kupienia w rossmanie. Ale czym innym jest przykry zapach a czym innym samo pocenie. Prawdopodobnie coś wpływa na fakt że Twój pot ma przykry zapach. Może coś ze zdrowiem albo dietą? słyszałem że stres, a więc kortyzol też ma
  • Odpowiedz
  • 0
Sprawdz Nivea silver protect. Ale uwazaj bo Moze zabarwic ubrania na bialo (zakladam ze zawiera talk)


@gorzki99: Nie chce własnie zeby mi barwilo, bo zazwyczaj nosze ciemne ubrania i bedzie widać
  • Odpowiedz
  • 0
zastosuj 'bloker' z Ziaja na noc, a za dnia 'sensitiv' - nie pozostawia śladów.


@heksengerg: A po co na noc? W nocy nie cuzje żebym śmeirdzial. Wlasciwie toglownie czuć to na mokrej koszulce pod pachami a nie pod samymi pachami

Prawdopodobnie coś wpływa na fakt że Twój pot ma przykry zapach. Może coś ze zdrowiem albo dietą? słyszałem że stres, a więc kortyzol też ma na to wpływ.

Niby sie nie
  • Odpowiedz
@essos: blokery takie jak etiaxil stosuje się na noc bo wtedy człowiek mało się poci i bloker ma szansę zadziałać a nie spłynąć z potem w ciągu dnia. Blokery to nie są zwykle dezodoranty, poczytaj sobie. Możesz też kupić ałun (jest w Rossmanie) - działa tylko na zapach potu, nie powstrzymuje potu samego w sobie.
  • Odpowiedz