Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: lekka żenada ze strony klubu, kibice maja prawo być wściekli za postawę drużyny, gdyby nie kibice to nie ma drużyny, (no chyba że lubią grać dla pustych trybun)wyrażają swoje zdanie, że z trenerem Sobolewskim nie zajedziemy daleko i potrzebne jakieś zmiany, jak nie personalne to w sposobie myślenia i organizacji (środek tabeli 1 ligi to max) i klub niech to uszanuje
@nightrain Trochę żenada trochę nie, na Stal nakręcali bo Kuba się żegna, tu w sumie co mają mówić jak pod każdym postem Wisły(spotkania piłkarzy w sklepie, Moltenis odchodzi, niska sprzedaż biletow) jest Sobolout, królewski out wszyscy won xD dobrze napisali, że kto ma być to będzie, tylko mogli to w innych słowach ująć xD typu ' czy wygrywasz czy nie'
@SpiderFYM Co ci nie pasuje w tym wpisie?

@nightrain Jak mnie osłabiają takie wpisy. Tak wiem ze to zgrana karta, ale zobacz sobie „sukcesy” fergusona przez pierwsze 5 lat pracy w United. W waszej rzeczywistości wy*ebaliby go po pół roku. Ja widze tylko dwa możliwe scenariusze odpalenia sobola:
1) 40 pkt straty po jesieni
2) Brak awansu po sezonie

Jeśli mamy być poważnym klubem, postawmy long term goal i dajmy trenerowi wyjsć
@Dzibson90: no ja bym bo #!$%@?ł już po meczu z Tychami, tak jak i wszystkie "legendy", ale nie ja jestem szefem, jestem kibicem i będę kibicować nawet jak wyląduje drużyna w c klasie, zacznie się od nowa "Tour de Polgne", Polonia dała radę, Widzew dał radę, Łks, Wisła też da radę, są mylnie uważani za faworyta w każdym meczu, nie nie są faworytem
@Dzibson90: na wyjazdy jeżdże i tak czy tak, bardziej w sumie jestem na wyjazdach niż u siebie jak tak policzę, bo pewien pawian mi powiedział #!$%@? z C, nawet nie wiem za co, ale poznam imię i nazwisko i się dowiem co miał na myśli i co tam się odwala teraz, cały czas liczę na to że z kimś mnie pomylił i się sprawa zakończy przybiciem piony
@SpiderFYM wpis KrakusTSW nie był lekceważący? Jak ktoś jest kibicem Wisły i potrzebuje zapraszania przez twittera, to dla mnie najlepiej żeby wybrał sektor zamknięty na Babińskiego. Kto ma być to będzie.