Wpis z mikrobloga

@n0xx: Wiertla hilti (szczegolnie do betonu te z podwojna widia)
A bity to wera jaknajbardiej ok. Calkiem przyjemny zestaw mam tez w robocie z haupy.
  • Odpowiedz
deWalt, ale też sprzęt bardzo dobry.


@Rasteris: Za Dewalta podziekuje. Kiedys zjechal z projektu w stanach. Mialem "przyjemnosc" cala dniwke na wkretarce pracowac. Nadgarstek myslalem ze mi rozwali. ALe moze to wynikac z tego ze jestem przyzwyczajony do hilti a DeWalt jet calkowicie inaczej wywazony.
  • Odpowiedz
@n0xx: @Zbyszek_Kudriawcew Jak do metalu to Festa raczej kiepska. Kupiłem tego trochę na sztuki, wiercone głównie na wiertarce stołowej z chłodzeniem i już tępe są niektóre i piszczą a wywierciłem może z 5 otworów. Niedawno też kupiłem zestaw Alpen SprintMaster (te robione w Austrii) no i te są dość dobre, teraz wiercę głównie z ręki i jak na razie biorą jak nowe mimo że uchwyt wiertła parę razy już obróciło w
  • Odpowiedz
@n0xx: Co do bitów to w sumie cokolwiek bo najważniejsze jest używać dobrego bita do wkręta, a nie jechać PH po PZ albo na odwrót się dziwić że łeb urwany albo bit się połamał bo powierzchnia styków nie była dobra. Wiertła cokolwiek co jest na sztuki i markowe z 10 elementowego zestawu użyjesz i tak 4 więc po co wywalać hajs na wiertła których nie użyjesz?
  • Odpowiedz