Wpis z mikrobloga

  • 1
@lobo mam. Mogę polecić, nic się nie dzieje. posiadam włączniki schodowe. minusem jest mała dostępność kolorów jedynie
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert możliwe, że im jakość poszła w dół. Pamiętam, że za swoje płaciłem dość dużo jak na średnią półkę, coś w okolicach Nicole, które też mam kupowane razem z włącznikami. Ostatnio zmienia mi się koncepcja kuchni i potrzebuje czarnych ramek, jak zobaczyłem ich cenę za potrójną ramkę i OBI to szczęka mi opadła. Dużo taniej na Allegro, ale po dołożeniu kilku złotych mogę kupić szklane gniazdka, które prezentują się dużo lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@mexxl: Ja głównie chcę bo wyglądają spoko, mają ramkę metalową i mają włączniki dzwonkowe podwójne w normalnej cenie bo za niecałe 18zł/szt, a taki legranda niloe to prawie 40zł sztuka i ramka plastikowa niby nic w stosunku do ceny budowy domu, ale jednak cebula się odzywa jak miałbym dwa razy więcej za włącznik płacić (a będę potrzebował 20 dzwonkowych) :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lobo bierz te tańsze jak do tego Ci się podobają. Szczerze Ci powiem, że po paru latach i tak nie będziesz zwracał na nie najmniejszej uwagi.
W przyszłości zawsze możesz wymienić gniazdka, a nie jest to jakiś gigantyczny wydatek.
  • Odpowiedz