Wpis z mikrobloga

@QUANTUM-DICK no tez widziałem potrójnie. najlepsze że to jest serum prawdy i mówisz tylko prawdę podczas wybudzania. wszystko co te pielęgniarki na wybudzeniowym słuchają to wiedzą że to ludzie swoje przeżycia opowiadają :)
  • Odpowiedz
@Fushnikov: no ja wtedy paliłem a miałem 17 lat i moja matka nie wiedziała i mam przebłyski że jej coś mówiłem że bym w #!$%@? zapalił xD Na szczęście mam spoko mamę i nic nie mówiła o tym później. Ale to już było wieki temu. Jakieś 15-16 lat temu.
  • Odpowiedz
@LonNon normalnie rano kroplówki. od 7 golenie ubieranie w szpitalne stroje. później wjazd na salę milion komputerów i czujników. lekarz widział że się stresuje to mówi dam panu na uspokojenie. i w sumie to tylko tyle pamiętam. odlecisz w 2 sekundy. Wybudzania nie pamiętam. pamiętam tylko wjazd na salę i wszystko potrójnie w oczach. puściło dopiero koło 15. usuwali mi pęcherzyk żółciowy. żebym nie miał rzultej mordy xD
  • Odpowiedz
@LonNon: mi dawali głupiego Jasia (tabletki) przed narkoza jakąś godzinę aby zwiotczyć mięśnie żebym się nie ruszył na stole. Przed narkoza się nie je bo można mieć pozniej mdłości po wybudzeniu i rzyganie. Jak mi założyli maskę to odkręcili kurek I sobie pomyślałem że będę walczył żeby nie zasnąć xD odliczali od 10 do 0. Przy 7 już spałem xD jak się przebudziłem to tak jakbym miał wyświetlane klatki filmu,
  • Odpowiedz