Wpis z mikrobloga

@Daddy2137: Fiu Fiu nowatorski pomysł, mam nadzieje ze wkrótce wpadną na jakiś kolejny, nie wiem, może jakieś super ostre jedzenie ( ͡° ͡°) albo rażenie prądem, to by dopiero był kontent!
  • Odpowiedz
@Daddy2137: niesamowite jest ile jest tematycznych kanałów na yt, które się fajnie rozwijają, a tym błaznom się nie chce nawet chamsko zerżnąć 1:1 czegoś ciekawego, tylko łapią się przeruchanych od kilku lat tematyk
  • Odpowiedz
@Daddy2137: pamiętam, że nawet Daniel Magical to robił z 4 lata temu na strimie XD szybki jest ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet walka na fame mu nic nie pomogła.. Dziwne, że nikt z znajomych nie chce mu pomóc w świecie internetu bo ewidentnie chłopak się pogubił
  • Odpowiedz
Ciekawe jaki nastepny czelencz, moze odczytywanie z ruchu warg albo jedzenie łyżki cynamonu, albo jakis ice bucket challenge xD
  • Odpowiedz
@Daddy2137: ale oni są unikalni xD. Surstromming to pare lat temu był trendem na yt. Malczyńscy kolejny raz udowadniają, że nie mają ma siebie pomysłów w życiu
  • Odpowiedz
@Szr1h: Pare? Teraz na szybko wszedłem na yt i sprawdziłem że era challange na yt była 10 lat temu. Kocham gotować robił Surströmming 8 lat temu xd Czuje się stary bo pamiętam jakby to minęło od tego max kilka lat
  • Odpowiedz