Wpis z mikrobloga

proszę mi potwierdzić czy mogę już pisać swobodnie o tym jak moją rodzinę Ukraińcy mordowali czy #onuca i 60 kopiejek? Łaska wykopka na pstrym koniu jeździ.


@rysio77: Mozesz sie podzielic zdjeciami i dowodami, czy tez historia, ale obawiam sie ze tylko trollujesz.
a tutaj nastroje jakoś inne


@rysio77: Bo na głównej masz więcej użytkowników gdzie kilkunastu bojowników Ukrainy mało może. A pod tagiem masz
Bayzedmana,bombasticka,wladana,lukardio,grzesioka,dawixo,pogromce krasnali i jeszcze kilku innych. Jak sobie sprawdzisz to zobaczysz, że wzajemnie plusują swoje komentarze często kilka sekund po napisaniu komentarza. Lukardio jest znany z afery gdzie ujawniono informacje, że razem z innymi użytkownikami i moderatorem wykopu sobie pisali bardzo ciekawe rzeczy. Umawiali się też tam na zgłaszanie
Powtórzę po raz kolejny


@n3ro11: Nie denerwuj się, bo dokładnie tego on chce. Zaraz napisze do moderatora i dostaniesz bana Ty, a nie on. Lepiej stopniowo pokazywać ich kłamstwa i manipulacje i tyle. Bayzeda możesz zapytać, dlaczego na głównej bronił Bandery.
Lepiej stopniowo pokazywać ich kłamstwa i manipulacje i tyle.


@Szinako: Nom, jakos ciezko to komukolwiek idzie. xD

Bayzeda możesz zapytać, dlaczego na głównej bronił Bandery.


@Szinako: Odkrywanie i pokazywanie zaklamanej informacji wyprodukowanej przez rosyjskiego historyka denialiste zbrodni rosyjskich, to wybielanie czegokolwiek?
Nom, jakos ciezko to komukolwiek idzie. xD


@BayzedMan: O.o ty jesteś niezły. Nawet odczuwam wobec ciebie odrobinę sympatii. Ale w sumie mam takie odczucia do każdej osoby pokrzywdzonej przez los. Ale boję się o twoją przyszłość. Za co Ty się będziesz utrzymywać jak skończy się wojna.
O.o ty jesteś niezły. Nawet odczuwam wobec ciebie odrobinę sympatii. Ale w sumie mam takie odczucia do każdej osoby pokrzywdzonej przez los. Ale boję się o twoją przyszłość. Za co Ty się będziesz utrzymywać jak skończy się wojna.


@Szinako: Bardzo merytoryczna odpowiedz, ide sobie nalac coli.
@rysio77: najlepiej jakbyś o tym mówił po zakończeniu wojny, a nie w trakcie, ponieważ ukraina aktualne walczy z terrorystycznym państwem, które jest naszym największym zagrożeniem. poruszanie tematów konfliktowych w relacji polsko-ukraińskiej w aktualnym czasie nie służy nikomu poza zawszonym ruskim.