Wpis z mikrobloga

2 dni temu skonczylem malowanie pokoju, wczesniejszy kolor to byl ciemno niebieski, pomalowalem dwoma warstwami takiego https://www.arsen24.pl/img/afa23150_large.jpg wczesniej uzywajac 2 warstw bialej podkladowej

Nie trafilem zupelnie z kolorem, z meblami, podloga itd jakie mam idzie wszystko w kierunku irytujaco "zoltego", chce wrocic do niebieskiego ale sporo jasniejszego niz byl. Czy musze to co mam potraktowac biala podkladowa, czy po prostu walne 2 warstwy docelowej i bedzie dobrze?

#polskiedomy #remont #remontujzwykopem
  • 9
@DryfWiatrowZachodnich: jak chcesz fajny jasno niebieski i nie boisz się malować magnatem to zobacz sobie c57
Bardzo fajny kolorek, kilka razy go malowałem. Ciemniejszy to masz c32, z tym, że magnat jest dosyć trudny w malowaniu w ciemnych barwach.
@Smarek37:

A co jest takiego ciezkiego w malowaniu magnatem? Ja zawsze duluxiarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalem na kawalek sciany z testerow tego magnata C57, duluxowskie "moze nad morze" i "cos niebieskiego" i patrzac wstepnie, magnat i "moze nad morze" sa bardzo podobne, "cos niebieskiego" sporo bardziej niebieski ale to chyba faworyt na razie, aczkolwiek musze zobaczyc w swietle dziennym