Wpis z mikrobloga

@seebek95: W play praktycznie nigdzie nie miałem zasięgu, miasto powiatowe. W wawie jako tako ale też nie za szczególnie. Ogółem z moich obserwacji te co mają tańszy abonament z reguły mają słaby zasięg. Z moich testów najlepszy zasięg ma orange i t-mobile i faktycznie mają droższe abonamenty. Tmobile chyba ma najwyższą cene obecnie.

Popatrz sobie też na btsy w okolicy ale tez to nie miarodajne bo nie miałem daleko btsa play
  • Odpowiedz
@seebek95: tańszy abonament wcale nie znaczy gorszych usług... w polsce mamy 4 firmy ktory maja btsy: plus, t-mobile, play, orange
wszyscy inni co pracuja na danym operatorze (np. mobile vikings - play) z tego co mi wiadomo maja mniejsza predkosc internetu niż uzytkownicy play, co do priorytetu ogólnego to nie wiem
  • Odpowiedz
@Thorum68: Bts nie jest równy innemu btsowi, musisz wiedzieć jakie systemy pracują na stacji bazowej bo może stacja być blisko ale służy tylko do doświetlenia ważnej komunikacyjnie drogi.
  • Odpowiedz
@seebek95: w playu abonament jest pozornie tańszy, a dymają ludzi na każdym kroku. Jeżeli podpisujesz umowę w ostatnim miesiącu to poprzedniej umowy to jesteś dymany w dupę bo w salonie opowiadają ci o umowie na 24 miesiące, idziesz do domu, otwierasz w maila, a tam masz inny okres 25 lub więcej. Nie da się tego rozwiązać, musisz reklamować, wtedy jest olewka.
Bierzesz umowę z telefonem to tam nie ma okresu spłaty
  • Odpowiedz
@seebek95: za 55zł masz w t mobile 30GB, umowa na 24 miesiące. W plusie za 60 zł masz 50GB, też w abonamencie.
Najlepiej połaź po salonach i się wypytaj o wszystko dokładnie.
  • Odpowiedz