Wpis z mikrobloga

@Brid_Get: ja tez niedawno odpaliłam odcinki, zazdroszczę tej plaży szczęściaro. Ja nawet na ogród nie wyszłam dzisiaj (,)
Napisz co myślisz jak skończysz gapić. Ja się dzisiaj źle czuje i chyba dlatego mnie lektor #!$%@? okrutnie. Ale postaram się wyłączyć focha i dotrwam do końca. Moze Ty mnie rozbawisz komentarzem. Dzisiaj Dubajczyk pobije się z czołgiem i straci trochę uroku w naszych oczach na moment, ale później
@MajaF1 Totalnie. Jakos nic sie za bardzo tutaj nie dzieje, czekam ciagle na jakas akcje (czekam na kolacje) :D Dzisiaj widziałam zwiastun polskiego SOPW… niestety uczestnicy nie prezentują sie jak w australijskiej wersji, trzeba sie napatrzyć tez na widoki zanim bedzie polska sceneria jakiegoś Sosnowca :D
@Brid_Get: @MajaF1 @agamp
Ja dzisiaj mam wyższy level „nerwa” wiec wybaczcie mi jeżeli coś spieprzę(ʘʘ)

Teksańczyk….. kurffffa. Good bya! Niech Ci tam w psychiatryku krzywda się nie stanie!

Szamanka Holly…. Dziwna osoba, ale i tak jestem team Holly w tym wypadku i mało tego…. Uważam, że każda edycja powinna mieć własną Holly!

Nosata…. Wiem, że wiem więcej niż Wy, dlatego się ograniczę do prymitywnego komentarza na temat
@agamp: Polska wersja mnie w ogóle nie chwyta. Sztywna jest i ponura. Od dawna tego nie oglądam. Wiem, że budżet dużo mniejszy i w ogóle klimat i mentalność inna, ale spontanu i dramaturgii w polskiej edycji zupełnie brak. Patrzy się na to jak na tandetne „trudne sprawy” czy inny tego rodzaju shit. A szkoda.
  • 0
@Rosalinea: w tym tygodniu jakoś nie mam veny. No i czasu też, i nerwów na tych patafianów ;)
Zgadzam się z tym co napisałyście. Ogólnie nawet ta kolacja mnie jakoś nie "ożywiła".