Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie Workshop Battle arc i nie wiem czy ciągnąć to dalej, zmienia się coś po tym arku, albo po przyszłym arku z pociągiem?

Bo o ile postacie czy fabuła mi pasują (poza momentami Deus ex machiny) to motyw wszelkiego rodzaju gier już mnie dobija. Wiem, że wieża w założeniu ma, że na każdym piętrze jest test, (im dziwniejsze zasady tym lepiej xD) ale jak mam znowu czytać jak bohaterzy biorą udział w jakieś błyskotliwie grze to poszukam sobie czegoś innego do czytania.

#manga #manhwa #towerofgod #tog #animedyskusja
GrimesZbrodniarz - Skończyłem właśnie Workshop Battle arc i nie wiem czy ciągnąć to d...

źródło: E1y40hpXsAMxd3E.jpg_large

Pobierz
  • 5
@GrimesZbrodniarz: Będzie jeszcze kilka gierek ale jednocześnie również mocniejszy nacisk na walki i rozwój Bama.
Pociąg jest jednym z ciekawszych arców - choć długi, gdzie poznajemy bardziej lore i wiele ważnych postaci. Workshop battle kończy się na 111 rozdziale, więc jeszcze 400, niektóre będą lepsze, niektóre gorsze.

Czy warto? Moim zdaniem tak. Moja ulubiona manhwa/manga obecnie wychodząca. Jak już dogonisz ostatnie rozdziały to śledzenie dyskusji i teorii na reddicie też daje