Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: nie od dzisiaj wiadomo, że Konfederacja i "internetowi mędrcy" pokroju tego co wkleiłeś, żerują na analfabetyzmie informacyjnym swoich wyznawców.

Chociaż tutaj w sumie rozchodzi się głównie o brak czytania ze zrozumieniem. "Spośród obcokrajowców najwięcej przestępstw popełniła największa grupa obcokrajowców". Szokujące!

Akurat dzisiaj pisałem dokładnie o tym temacie, więc pozwól, że wkleję fragment swojego komentarza:

I to nieprawda, że nie mamy statystyk przestępstw z podziałem na narodowość. Np. Służba Więzienna publikuje
@Njal typie, ten mem jest śmieszny. trochę mniej od gąbki z bakteriami. kiedyś każdy plusowal, a teraz lewarze płaczesz, że to coś złego? xD beeeka xDD

mam kumpli Ukraińców, jak i Niemców i oboje mamy łacha z otaczającego nas świata. to solone na czarno lewaki mają problem, zgaga jakąś czy rozwolnienie?
@Njal te głupoty powyżej przeczytałem, poprzedni post mi się skasował. miałem do wyboru uratować precla przed spadnięciem na materac łóżka albo skasować twoje wypociny. jedzenie jest ważniejsze, co? lepiej uratować żarcie niż przejmować się wypocinami lewaka albo czytać inna sraczkę internetowa xd