Wpis z mikrobloga

#mechanika #renault #megane #mechanikasamochodowa
Z powodu zatkania odpływu podszybia zawilgocił mi się moduł BSI. Jak jest ciepło i sucho to dobrze działa, jak wilgotno lub po deszczu to electric fault i różne błędy typu zablokowana kierownica. Chce kupić nowy używany moduł. Zrobiłam zdjęcie starego i na allegro jest trochę takich o tym samym numerze. Czytałam żeby kupować ten sam lub numer wyżej. Niektóre mają ten sam numer ale kończą się na A lu B, C pod koniec numerów. U mnie nie ma żadnej literki na końcu. Kupować z literką czy bez?
Czesterek - #mechanika #renault #megane #mechanikasamochodowa
Z powodu zatkania odpły...
  • 10
  • Odpowiedz
@Czesterek: poszukaj dobrego elektryka, jak moduł jest w stanie poprawnie działać to prawdopodobnie jest do uratowania a jak ktoś niekumaty zacznie pchać do niego paluchy i coś podmieniać to skończy się tym że ci uziemi auto
  • Odpowiedz
  • 0
@Pangia: Chcę wymienić cały moduł i tyle. Praca takiego elektryka to będzie więcej kosztować niż moduł za 250zł. Dziś sprawdziłam że jak otwieram okna to wtedy elektryka na jakiś czas gaśnie. Pewnie w tym miejscu na module jest zwarcie. Już 3 mechaników grzebało i nic. Poproszę mechanika żeby wymienił i już. Albo jakiegoś mirka z Wrocławia.
  • Odpowiedz
@Czesterek: możesz zaryzykować i spróbować ten założyć. Ale żebyś nie musiała dwa razy za robotę płacić. Chyba, że sama to zrobisz. Jak nie będzie pasować to odeślij. Masz dwa tygodnie. Proponuję kupić przez allegro bo wtedy to jest łatwiejsze.
  • Odpowiedz
@Czesterek: a nie ma tam dojścia żeby tylko wtyczki podmienić na jakiś czas aby potestować z luźnym nowym modułem?

Zawsze też możesz spróbować dogadać się z tym elektrykiem, który to zweryfikował (żeby też swoją diagnozę wziął na siebie) aby zrobił to kompleksowo z zakupem modułu. Żeby się nie okazało, że po wymianie modułu dalej będzie do dupy.
  • Odpowiedz