Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: jak mieszkałem w akademiku to była dobra beka, bo dupera popuściła szpary niby Hiszpanowi, który potem okazał się Turasem xD Przez bite 10h płakała, krzyczała, jęczała jakby egzorcyzmy na niej robili (pół akademika to słyszało) xD ha tfu na takie ściery
  • Odpowiedz
w dziejszych czasach jest więcej zaradnych kobiet niż facetów


@Linnior88: Instytut danych z dupy, niezły farmazon tbh

Mało to żigolakow pyta o pracę kobiety żeby wiedzieć czy się moga ma niej ewentualnie uwiesic ?


Nie, zdradzę ci sekret, że ci mężczyźni pytają kobiety o pracę, bo nie chcą w związku kolejnego pasożyta na utrzymaniu.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: i przede wszystkim nie pyskuj jak szukasz kobiety równej sobie , jeśli szukasz laski która zarabia sama na siebie to nie szoruj twarzą tonem jakbyś miał nią dominować bo facet który dominuje to powinien kobietę utrzymać
  • Odpowiedz
pasożytem to jest facet który nie umie utrzymać rodziny


@Linnior88: Aaaah czyli mimo tego że jest równouprawienienie i mamy silne niezależne kobiety to nadal rolą mężczyzny jest zapewniać całe utrzymanie dla rodziny a kobieta to już nie musi nic xD? Zajebiście wygodna wizja świata, dla was to zrozumiałe bo wybieracie to co jest wam na rękę. Jeśli mamy te słynne silne i niezależne kobiety, to ten podział powinien być 50/50
  • Odpowiedz
@Linnior88: czy wychowywanie w biedzie miało aż taki wpływ na ciebie, że jesteś teraz materialistką? Wiele razy natknęłam się na twoje wypowiedzi odnoszące się do pieniędzy i zastanawia mnie to po prostu.
  • Odpowiedz