Wpis z mikrobloga

  • 24
@crazy_frog: z tego co pamiętam to z Magdą też tam jakieś żale wylewał publicznie. Typ się nic nie uczy na swoich błędach, ego dalej wybujałe i może sobie poradzić z odrzuceniem. Oglądając jego pajacowanie, w ogóle się nie dziwię tym dziewczynom, że dały mu kopa w dupę :)
Typ mówi o klasie, a próbuje poniżać dziewczyny, które go odrzuciły
  • Odpowiedz
Jeśli to czytasz, Grzegorzu, samozwańczy klaunie hotelowy, skończ i wstydu sobie oszczędź. Jesteś żenujący.
  • Odpowiedz
@tekoja: Dokładnie tak. Typ najpierw zalicza laskę, a potem na nią nadaje. Skoro po rzucie kulą potrafił z nią seksić to po ciul teraz na nią nadaje, jaka to ona nie jest.
Żadna porządna laska nie związałaby się z nim.
Ma jakiś kompleks czy co, że tym fajfusem się tak chwali?
Czy on nie wie, że to nie długość ni szerokość przyrodzenia a technika 3,14erdolenia się liczy? xD
  • Odpowiedz
  • 16
@crazy_frog: i niech ktoś powie, że on tego nie robi dla fame’u XD jak tylko ilość pozytywnych komentarzy przestała się zgadzać, to usuwa swój skrupulatnie zmontowany film :) myślał biedny, że zrobi tyle szumu, że przebije Stanowskiego w obnażaniu prawdy :)
  • Odpowiedz
@tekoja: ja to będę zdziwiona jak po tym wszystkim jeszcze jakaś dziewczyna zechce z nim być XD przecież w przypadku rozstania na 100% zostanie obsmarowana w internecie. Swoją drogą nie wiem w ogóle co go obchodzi czy miała chłopaka przed programem/po programie - dała mu jasny komunikat, że nie chce z nim być, a to, co ona sobie tam robi w międzyczasie, to już jej ewentualnego chłopaka problem. Równie dobrze mogą
  • Odpowiedz
@tekoja: jest gdzieś? Miałam koleżance pokazać - nie wierzy mi, że mówił, co mówił.
"No aż takie chamidło?!".
Cóż, takie aż ;)
  • Odpowiedz
@tekoja: żałosny typ, gdyby Żulka jakimś trafem jednak nie rzuciła tą kulą pewnie znalazł by inny powód, żeby się wyżalać, atencjusz. Gościu zero klasy, jeszcze pierd_oli jakieś bzdety, że po finale spali ze sobą. Widocznie ten jego fajfus jej nie zadowolił i ostatecznie go pognała()
  • Odpowiedz
@tekoja:

Dla Wentyla najwyraźniej nie ma granic, jeśli idzie o upadanie niżej i niżej, i niżej...
Ale może po prostu musiał pochwalić się, że w końcu kogoś przeleciał? To raczej - sądząc po jego zachowaniach - nie jest częste wydarzenie w jego życiu.
  • Odpowiedz
@Null84: to może być też wyimaginowane wydarzenie z jego życia ;) być może coś mnie ominęło, ale póki co to tylko pitolenie jakiegoś pato-influ, który najwyraźniej taką strategie przyjął, żeby zyskać follow.
  • Odpowiedz