Wpis z mikrobloga

Chuop se po 2 miesiącach przerwy wsiadł na rower, bo groźba ulania, picki, burgery etc. i stwierdził, że sprawdzi czy drzewa w lesie stoją.

Może staty nienajlepsze, ale przynajmniej zaliczyłem glebę bo koło zapadło się w piachu. Trochę polatałem po leśnych pagórkach, trochę postękałem z bólu nóg i nadgarstków, ale ostatecznie było spoko. 300 m pod górkę jak dla mnie satysfakcjonujące. Ponadto potwierdzam, że w lesie były drzewa. Dzików i innej zwierzyny nie stwierdzono.

A, no i dostałem zegarek Garmina na urodziny, więc był to pełnoprawny chrzest bojowy.

#rower #mtb #rowerowyszczecin #ruszszczecin
Kamokamo - Chuop se po 2 miesiącach przerwy wsiadł na rower, bo groźba ulania, picki,...

źródło: temp_file5571504479524432370

Pobierz
  • 17
@Kamokamo: zegarki Garmin są przereklamowane. Nie wiem skąd u nas taka popularność tego drogiego szajsu. Najlepsze są Oskarki, co to swoją przygodę z bieganiem zaczynają od zakupu Garmina za 3k PLN-ów.
@inko-gnito: dla mnie po przesiadce z Huawei Banda jest git. Ekran w monochromie, a nie jakaś pstrokacizna, wyglądem podobny do G-Shocka, nie rzuca się w oczy, a oferuje to co każdy pełnoprawny smartwatch. Plus spacer po mieście w słoneczny dzień i bateria się doładowuje bo ma moduł solarny. I najlepsze: nie wydałem na niego ani złotówki.
@inko-gnito: no mi głównie do sportu, zwłaszcza odczytywania śladów przejechanych tras i parametrów fizjologicznych, sterowania muzyką w telefonie, sprawdzania pogody, czytania powiadomień i płacenia w sklepie bo fajnie nie musieć nic wyciągać z kieszeni jak pakujesz torby. Poza tym ładnie wygląda, a też nie rzuca się mocno w oczy. Garmin Connect też całkiem fajnie działa.
@Kamokamo: "zwłaszcza odczytywania śladów przejechanych tras"- przekłamuje i gubi sygnał w terenie.
"parametrów fizjologicznych"- przekłamuje.

A reszta z wymienionych (muzyka, płacenie, pogoda), to zwykły gadżet, bez którego można się obejść. Zwykle dublowanie funkcji, które posiada każdy smartphone.
@inko-gnito no dobrze, ale przynajmniej mogę się w robocie w IT poflexowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amazfitem nie wzbudzę zainteresowania sportowych świrów z korpo

I nie zauważyłem na mapie, żeby chociaż na chwilę stracił sygnał GPS. Ślad bardzo dobrze oddaje tą trasę, bo znam ją na pamięć. Co do parametrów: dla mnie styka.