Wpis z mikrobloga

@Roszp: Ja mam inną teorię. Podejrzewam, że po prostu kolumny się nie spodobały i to jest najprostszy i najlepszy tekst na pytanie "czemu pan sprzedaje nowe kolumny kilka dni po kupnie?"
Lepiej powiedzieć że żona nie pozwala, niż wymyślać jakieś historie albo że po prostu są słabe, a jeszcze klient bardziej zachęcony do kupna bo jemu żona pozwala.
  • Odpowiedz
@Piesek_z_depresja być może niektórzy tak robią, ale po co w ogóle się tłumaczyć dlaczego sprzedajesz? i jeszcze robić z siebie taką miernotę, to trzeba godności nie mieć.
zawsze mnie skręca jak jacyś moim znajomi sobie "żartują" ze swojego pantoflarstwa, że nie mogą wyjść bo im żona kieszonkowego nie dała albo inne gówna, że to była ich wspólna decyzja hehe.
  • Odpowiedz
@Piesek_z_depresja: Latało po wykopie jakiś czas temu ogłoszenie sprzedaży chyba skutera. Sprzedawał bo źle zinterpretował odpowiedź żony na pytanie czy może go kupić (żona powiedziała "zrób jak uważasz").
  • Odpowiedz
  • 4
z jakiego tytułu ktoś niby miał cię wspierać?


@r333m4k444: Mój tag autorski ma ponad 1100 obserwujących, byłem proszony wiele razy o umożliwienie takiego wsparcia, więc po prostu to zrobiłem.

Co robisz dla społeczności?


Być może niewiele, ale od ponad 5 lat dostarczam autorski content naświetlający największe bzdury branży audio, tworzę filmy i podcasty, na których sprawdzam twierdzenia producentów takiego ezoterycznego sprzętu ¯\(ツ)/¯ A poza tym wspieram z przychodów adsense fundację wsparcia
  • Odpowiedz
@Piesek_z_depresja: teraz w dobie bezproblemowych zwrotów kto by się bawił w odsprzedaż zamiast po prostu zwrócić. Wiadomo różne są przypadki ale na ogół coś ci nie podeszło to robisz zwrot.
  • Odpowiedz
@r333m4k444 nie kupuję w Polsce, ale dziwne to. Masz możliwość zrezygnować np. z kredytu w okresie 14 dni i unieważnić umowę a nie możesz zwrócić towaru bo ci nie przypasował? Chyba sklepy jakieś swoje prawa uskuteczniają.
No ale kłócić się nie będę.
  • Odpowiedz