Wpis z mikrobloga

@neeet: Ooo kolejny ziomek sie zesrał bo napisałem prawdę xDD 1 rok i 10 tysięcy akcji, kolejny xD Znajdźcie sobie hobby, idźcie do pracy albo załóżcie rodzinę, bo szkoda czasu na wykop i wybielanie Ukrainy. A jak już pomawiasz kogoś od kacapskich trolli to wskaż mi gdzie pochwalałem ruskich albo stul pysk
  • Odpowiedz
@wladdan: a ty co chcesz ode mnie, nazywając mnie jakimś towarzyszem? xD. Weź tam saszka lepiej kible szoruj bo na tej twojej ukrainie nawet papier do dupy trzeba wyrzucać do kosza xD
  • Odpowiedz
Skąd tyle nienawiści do Ukraińców ostatnio?


@progresywneprzeladowanie: Ruscy wkładają wiele wysiłku i pieniędzy by takie uczucia rozbudzać. Niestety upór i konsekwencja mogą przynosić takie rezultaty. Dlatego ważne jest by dawać nieustający odpór tej podłej swołoczy i jej propagandzie.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Za co miałbym wyłapać bana skoro nie łamię regulaminu? To ty to robisz atakując innych i pomawiając. Zwykły dzieciak bez zasad. Jak idziesz do żabki po bułki to też analizujesz czy kasjerka to ruska onuca? A nie czekaj, pewnie nawet z domu nie wychodzisz xD
  • Odpowiedz
@Bar_tec oczywiście rusku, dziwnym trafem wszystkie agresywne zielonki, które tyle co konto założyły, to pieniacze antyukraińscy i konfederackie tępaki.

A dlaczego tak jest? Bo i tak prędzej czy później dostajecie bana, więc musicie założyć kolejce konto xD a że nie macie żadnych przyjaciół w życiu i nikt z wami nie może dłużej wytrzymać, to ciągle wracacie.
  • Odpowiedz