Wpis z mikrobloga

Skąd tyle nienawiści do Ukraińców ostatnio?


@progresywneprzeladowanie: No nie wiem, może przez to że na stopniu oficjalnym z byle powodu traktują nas 'dobra, zamknij mordę, kij nas was interes obchodzi, ratuj mnie i dawaj hajs a od UPA to się #!$%@?' po ulicach lata zdziczała patologia i więzienia się zapełniają, ludzie są zmęczeni lub zirytowani życiem w swoich frimach gdzie spotykają ukrów na lewych papierach a na drodze 'pozytywnej' i
  • Odpowiedz
  • 3
@BayzedMan nigdy nie widziałem, żeby ktoś był aż tak atakowany na wykopie xD, oczadzali fajnokremlacy dostają zwarcia mózgu jak widzą Twoje wpisy
  • Odpowiedz
Powiedział gościu, który pojawił się po rozpoczęciu konfliktu. I nonstop całą dobę próbujesz wybielić Ukrainę.


@Szinako: Wybielić? A co tu wybielać. Są miejsca gdzie się nie zgadzamy z Ukrainą ale nie powinno to rzutować na całokształt relacji.
Ale wykopywanie na główną każdego wykroczenia/przestępstwa osoby z Ukrainy to przesada nie uważasz?
Powtarzanie też o Wołyniu w kontekście każdego wydarzenia związanego z Ukrainą nie ma sensu.
To nagonka idiotów z konfy i
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: Część osób uciekła z wykopu po wprowadzeniu nowej wersji albo z różnych innych powodów, część już nie przesiaduje tyle na tagu co wcześniej itd. Trollownia z kolei ma się dobrze, więc ich posty wybijają się bardziej niż wcześniej.
  • Odpowiedz
@Szinako: warto dodać, że latały screeny na discordzie jak chyba #!$%@? wyzywał ludzi xD

@BayzedMan: ahahaha, powinni banować każdego kto ośmieli się napisać coś negatywnego o ukraińcach, tego oczekujesz od moderacji?. Weź sobie załóż jakiś analogiczny portal o nazwie ukrofilia, zrób siebie mode i będziesz miał jak w raju, 100% twojej racji xD
  • Odpowiedz