Wpis z mikrobloga

@GeDox: myśli samobójcze 24h, po nocach koszmary o treści, że wszyscy sie ze mnie śmieją i jwymieniają sie informacjami na mój temat żeby mnie jak najbardziej dojechać przy najbliższej okazji jak tylko wyjde z domu
ksobność i wrażenie bycia obserwowanym i w tym oglądanie wszystkiego jakby przez szybe, brak zaufania do własnej głowy i tego co widać na oczy, halucynacje słuchowe typu szmery, trzaski i szepty w głowie
bóle całego ciała,
że wszyscy sie ze mnie śmieją i jwymieniają sie informacjami na mój temat żeby mnie jak najbardziej dojechać przy najbliższej okazji jak tylko wyjde z domu


Niestety! Tak jest i w rzeczywistosci. Ludzie są #!$%@?ęci. W mojej okolicy, też czasem potrafią obgadywać mnie o czymś co zrobiłem czy powiedziałem 15 lat temu. Chorzy ludzie...
@wyjezbolu: lekarz dobiera, ale prawdopodobnie na pierwszej wizycie dostaniesz gówno typu SSRI/SNRI jeśli nie zgłosisz poważnych objawów
na NFZ da rade to ogarnąć jak pójdziesz do Poradni zdrowia psychicznego i tam normalnie się w niej zarejestrujesz, ewentualnym problemem mogą być długie terminy wizyty
nie wiem skąd jesteś, ale ja mieszkam w miejscowości 15k - 20k mieszkańców i jest normalnie taka poradnia jedyna w powiecie
@wyjezbolu: nie to, żebym polecał pobyt w psychiatryku, ale jeśli wiesz, że masz źle dobrane leki to możesz na tydzień lub dwa pojechać na ochotnika a nóż trafi się jakiś ogarnięty lekarz prowadzący i dobrze je dobierze, a wtedy możesz wyjść na własne żądanie
ja byłem 2 razy i nie polecam, 1 pobyt skończył się właśnie wypisem na własne żądanie, bo aż tak było #!$%@?, a 2 pobyt to już lepiej
@wyjezbolu: tak naprawde wszystko zależy od lekarza i praktycznie tylko w jego rękach jest Twoja wolność
a myśli magiczne to w sensie myślenie życzeniowe? czy jakieś zainteresowania typu magia, okultyzm, spirytyzm itp? jak to drugie to na pewno nie puszczą xd takie uprzedzenia panują w społeczeństwie
@wyjezbolu: znaczy teoretycznie jak jesteś w miare ogarnięty i nie przejawiasz tendencji samobójczych to zawsze w każdej chwili możesz wyjść na to własne żądanie i nikt Cię nie ma prawa trzymać wbrew Twojej woli
jedyny ewentualny problem w praktyce to jak w razie czego trafisz na #!$%@? co nie chce wypuścić czy będziesz umiał się upomnieć o swoje prawa
ja w czasie 2go pobytu spotkałem tam gościa co się przyznał do