Wpis z mikrobloga

Chłopu się psuje dron i dorabia do tego jakieś filozofię i coś majaczy o odkrywaniu i świadomości swoich emocji XD W szoku jestem ile Kasia wyrządziła spustoszenia w głowie tego cucka, jak kiedyś czekałem na jego filmy tak teraz nie da się tego słuchać co on tam pieprzy, ale to pewnie ze mną jest cos nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz
Dodoubleg - Chłopu się psuje dron i dorabia do tego jakieś filozofię i coś majaczy o ...

źródło: IMG_6550

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: Cały czas nie rozumiem dlaczego go atakujecie. Przecież jakby nie patrzeć to on jest ofiarą całej tej sytuacji. Nie twierdze że sam nie zawinił. Co nie zmienia faktu że jest ofiarą.
  • Odpowiedz
  • 1
@WhiteRaven12 jego filmy pod względem jakości wykonania to nadal topka. Nawet patrząc na te Islandię teraz, ciężko mi znaleźć w głowie kogoś kto zrobiłby to lepiej.

Ale to co mówi, to jak się zachowuje od 2-3 lat jest z lekka niepokojące.
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: Szkoda Gonciarza. Ogarnięty chłop z dużymi zasięgami, a dał się złamać bo go jakaś kurrewka amerykańska z mudżynem zdradziła. Niech to dla Was będzie przestroga Panowie. Robić swoje, a kobietę traktować tylko jako jeden z wielu dodatków do życia.
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_awaryjny: przecież jest duże prawdopodobieństwo, ze to prawik jest
Mam do niego neutralne podejście, jak byłem młodszy to nawet bawiła mnie jego seria „zapytaj beczkę” i tam ktoś kiedyś zadał pytanie czy uprawiał seks to odpowiedział tak wymijająco jak to tylko możliwe. Wiem, ze to żaden dowód ale dodać jeszcze jego wybitnie sojacka twarz (on nie jest brzydki, tylko ma minimalna ilość testosteronu) i można pewne wnioski wysnuć
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: nie sledze tego patoinfluensera wiem tylko tyle co wykopki przemyca w memach ale z tego co piszesz to z Kasiu wróć zmieniło się dronie wróć?
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: już książka "Wybuchające beczki" była miałkim bełkotem dla nikogo i od tego czasu nic się nie zmieniło. Niemniej jednak jestem pełen podziwu, że taki nijaki człowiek bez własnego zdania osiągnął sukces finansowy produkując treści na Youtubie. To ewenement.
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości to co fajnego było w jego filmach kiedyś? Nigdy nie rozumiałem, chyba mnie coś ominęło. Raz znajomy mi puścił z 10 lat temu jego filmik. Powiedział, że subskrybuje i, że najlepszy kanał na YT. Po kilku minutach nie widziałem tam nic zabawnego czy ciekawego i nigdy później nie włączyłem nic od niego bo uznałem, że szkoda czasu.


@koniecswiatajestbliski: fajne były jego pierwsze vlogi z Japonii... ja byłem mega
  • Odpowiedz