Wpis z mikrobloga

#famemma oglądając jakieś losowo fragmenty tych obrzedow godowych bombla po wpisach tutaj mogę tylko stwierdzić że dziewczyny w wieku 19-20 lat są tak zdesperowane na atencje i kasę że aż przykro się na to patrzy. Te laski będą miały córki kiedyś do wychowania które będą jeszcze gorsze idąc w tym kierunku. Nie dziwię się teraz że nikity i fagaty tego świata klikając się w tiktokach i łapią lajki na insta
  • 17
  • Odpowiedz
@ziko100 ale bym takich boomerów nierozumiejacych procesów w społeczeństwie usunął z tego tagu xD nornalnie jak stare baby na Facebooku, ktore komentują, że kiedyś było lepiej, a teraz przemoc w szkole. nie, tej przemocy jest dużo mniej, po prostu dzięki internetowi takie przypadki są nagłaśniane. Lepiej jednak swoje np spier*olenie tłumaczyć tym, że baby to teraz kurvy i nie warto robic nic kiedyś było lepiej
  • Odpowiedz
@9Japko9
Przemoc to inny temat bo i kiedyś nie było z tego zbyt wiele profitów i teraz nie ma a pokazywanie się spermiarzom to kiedyś mogło się dostać komplement a teraz się na tym zarabia
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: pamiętam jak mialem 13 lat i nagie fotki mojej koleżanki z klasy wypłynęły to miała obciach na całą szkole.. a ciekawe jakby to w tych czasach wyglądało? Raczej nie byłoby to tak bulwersujące jak wtedy? ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88 oczywiście, że nie. Która 15 latka 20 lat temu prostowała zdjęcia swojej dupy w majtkach w necie? Żadna. Żadna też takich zdjęć nie pokazywała każdemu dookoła. A teraz wystarczy wejść na insta i masz tego od groma
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: powiem ci wiecej, poznalem na tinderze laske wlasnie takie 6/10, bawimy sie w fwb i ona sobie cyka fotki dla frajerów i w miesiącu srednio jej 3k(rekord 5k w msc) wychodzi z pare minut pracy xD czasami dostaje bliki nawet za to ze popisze chwile z tymi typami lub porozmawia przez tel. Ja nie wiem jak trzeba być zdesperowanym zeby placic za fotki/rozmowe czy za możliwość pisania...
  • Odpowiedz
Ja nie wiem jak trzeba być zdesperowanym zeby placic za fotki/rozmowe czy za możliwość pisania...


@BigUglyFatFucker: a ja ci powiem, że większość z tych gości pisze z ziomkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak się teraz zarabia dobry hajs na necie
  • Odpowiedz
@9Japko9: wszystko co napisales świadczy, że właśnie jest coraz gorzej. Przekleństwa gwiazdkujesz, chcesz komuś blokować wolność wypowiedzi i nie dostrzegasz szerzącego się #!$%@?. Patologii jest dużo mniej niż w latach 90, ale chęci do pracy u młodzieży to praktycznie nie ma, a jak z resztą badania pokazują większość małolatów marzy żeby być influencerem, bo to najłatwiejszy zarobek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@9Japko9: Jeśli nie masz porównania to po co #!$%@?. Twoje teksty świadczą tylko jakim rakiem jest uzależnienie twoje i innych do social mediów Gdy ja się wychowywałem mając kilka dziewczyn w wieku nastoletnim każda z nich mając chłopaków paru za sobą była nie tykana. Bo nawet jak się nawiązywał pierwsze znajomości to nie chodziło odrazu żeby się ruchac tylko poznać wpierw, emocjonalnie jakoś zgrać a na końcu ewentualnie gdy wiesz
  • Odpowiedz
  • 0
@wychodek5: przemoc i złodziejstwo było z powodu nieudolnosci państwa po przemianach ustrojowych oraz zwyczajnej biedy. W takich rodzinach zwyczajnie wychowywano na zasadzie że jak jesteś słaby to cie zjedzą więc musisz walczyć o swoje choćby pięścią. Nie macie pojęcia jaka skala biedy była po komunie zaraz. Kupno dobrych butów było większym wydarzeniem niż dzisiaj najnowszego ipjnone 'a
  • Odpowiedz