Wpis z mikrobloga

Mirki, #rower Genesis zakupiony w Intersporcie, aby gwarancja była ważna 12 miesięcy to należy wykonać przegląd 0 (po 3 miesiącach lub 500km) po zakupie roweru - jest tam tez informacja, że traci się gwarancję, jeśli ktoś nieuprawniony xD regulował rower, a rower zakupiony przez Internet więc po zmontowaniu trzeba było wyregulować xD Jest sens wykonywać ten przegląd 0 po 3 miesiącach, jeśli w wyłączeniach z gwarancji jest w sumie wszystko, czyli naturalne zużycie łańcucha, koronek, cięgien, klocków, połączenia śrub? Teoretycznie wszystko jest w wyłączeniach oprócz chyba pęknięcia ramy xD Jeszcze przeglądu nie robią na miejscu (pewnie z 30 min to zajmuje) tylko trzeba im tam rower zawieźć i zostawić a po pewnie 2 tygodniach będzie do odbioru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
jeśli ktoś nieuprawniony


@amn1337: kim jest osoba nieuprawniona?

Ja kupiłem rower, i nawet nie poszedłem do serwisu, bo chcieli 300 złotych za taką zabawę. Kilka minut z imbusami w ręku, rower złożony, jeździ, nic się nie psuje.
kim jest osoba nieuprawniona?


@login_cwiczebny: Z tego jak rozumiem warunki gwarancji to jest to osoba spoza serwisu intersportu. Ja sobie swoje rowery sam serwisuje, bardzo się zastanawiam czy jest w ogóle sens się wybierać do intersportu i zostawiać tam rower, jak na moje oko ta gwarancja sama w sobie jest gówno warta, a zawsze zostaje rękojmia gdyby coś się działo złego z rowerem
@amn1337: jak potrafisz sam ogarniać rower, to ja bym się nie przejmował takimi pierdołami. Jak kupowałem ostatnio kolejny dla siebie, to babka przez telefon mówi, że to trzeba do serwisu bo romet nie będzie honorował gwarancji, a ja jej że sam sobie jestem gwarancją.

Jak rama się nie złamie, i nie będziesz skakał po wielkich chopkach że koła połamiesz to bym się nie przejmował.