Wpis z mikrobloga

@DOgi: Ale z czym do ludzi XD co ten chłopaczek sojowy tutaj udaje wielkiego bandziora a największa jego gangsterska akcja to jak pani kasjerka mu wydała za dużo reszty i jej o tym nie powiedział XD

Noc długich noży XD a pewnie pierwszy lepszy sebek by na niego huknął to by oddał mocz w spodnie i przy okazji portfel XD
  • Odpowiedz
@Kruk_98: pamietam, ze przeszedłem na Hejto i w ten sam dzień przyjścia temu typowi odkleilo się i potem jakieś śmieszne przeprosiny pełne ironii wystosował i tego samego dnia wróciłem na wykop. Pewnie więcej takich jak ja było xD ciekawe czy inaczej historia Hejto by się potoczyła bez tego małego człowieka
  • Odpowiedz
@Kruk_98 i te śmiejąco płaczące się emotki na tym hejto XDD powinna lecieć gęsta na każdego kto w momencik kryzysu Wykopu przeszedł na stronę hejto
  • Odpowiedz
Ej a pamiętacie jeszcze jak #!$%@?.peel miało pokonać wykop i pozbyć sie inceli w polskim internecie? XDDD


@Kruk_98: właściwie to się udało. Pogonili ich z hejto i pewnie wszyscy są tutaj, co widać po tym jak wyglądają gorące od jakiegoś czasu, bo jednocześnie spora część wartościowych tagów opustoszała.
  • Odpowiedz
@Kruk_98: mam konto na hejto i zaglądam tam regularnie, dużo lepszy portal niż wykop. Tutaj jest taki smrut że hej. A ten gość po tej akcji przestał być moderatorem i go #!$%@? z ekipy hejto, a tutaj białek i anka plują wam w mordy od 10 lat xD śmiechu warte xD
  • Odpowiedz