Wpis z mikrobloga

Słaby jestem z #html stąd to lamerskie pytanie. Mam swój zbiór ulubionych linków na platformie start.me Ładnie i graficznie uporządkowane - tak jak chcę. Ale niestety wszystkie linki są na ich hoście. Czy jest możliwość wyeksportowania strony w takiej samej konfiguracji i wyglądzie na inny serwer? W ustawieniach jest opcja exportu ale to jest chyba jakaś awaryjna usługa, bo co prawda strona się zapisała, ale bez żadnej grafiki - w formie zwykłej listy linków na białym tle. Jest jakiś sposób na to? Chcę po prostu tą samą stronę na innym serwerze (wiem że nie będę miał wtedy opcji edycji z poziomu ich interfejsu). #stronywww #internet #programowanie #hosting #www #pcmasterrace #internet #pytaniedoeksperta
  • 5
  • 0
Już raz miałem swoje linki na podobnej stronce (nie pamiętam nazwy). Z dnia na dzień #!$%@? ją strzelił i moje linki XD O jaki konkretnie chodzi problem z tym X/Y?
@art212: ty masz rację, trzymanie teraz czegoś u kogoś to loteria czy jak rano wstaniesz to wszystko będzie na swoim miejscu, od kilku lat wszystko co się da to mam selfhosted u siebie