Wpis z mikrobloga

  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Właśnie ostatnio jak jechałem intercity to przez aplikacje dało się kupić normalnie bilet bez miejsca siedzącego - później się okazało, że jest mega dużo miejsc siedzących i siedziałem. A teraz coś całą strona intercity odwala ani na koleo ani na intercity nie idzie kupić biletu wtf
  • Odpowiedz
  • 1
@choochoomotherfucker: Ofc, że tak. Widziałeś, żeby jakiejś firmie prywatnej tak #!$%@?ły serwery często i na tak długo? Powinno być tak zrobione wszystko, żeby działało 24/7 Choćby skały srały nawet jakby tsunami przeszło przez całą Polskę to taki ważny system jak kupno biletów powinno działać.
  • Odpowiedz
  • 0
Dobra zadziałał system kupiłem 1 klasę bo studiuje prawo i nie jem glutenu + trenuje crossfit. Dzięki za pomoc. Miłego dnia ziomki!
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:
Tak, kupowanie biletów na pociąg przez internet w Polsce to patologia i na IC można jak najbardziej pluć. A jak wracasz samolotem z zagranicy i lądujesz w nie swoim mieście (realny scenariusz) i chcesz dojechać pociągiem to w wielu krajach nie możesz nawet wejść na stronę IC, bo strony PKP za granicą nie działają i trzeba mieć VPNa podłączonego do gównokraju. I to nie jest typowe, a już szczytem
  • Odpowiedz
To wina serwerów IC, że są wakacje i dużo ludzi jeździ nad morze? xD


@choochoomotherfucker: No a czyja, skoro to serwery nie wyrabiają? Klientów, że chcą skorzystać z usługi?
FlixBusy też jeżdżą pełne, a bilet mi się udało wczoraj kupić bez problemu, mimo że to był piątek, 17.00 i to był ostatni bilet na ten autobus. U nich jakoś wszystko działa.
  • Odpowiedz