Wpis z mikrobloga

Wczoraj przypadkiem usunąłem zamiast edytować wpis wiec zapytam jeszcze raz. Jest jakiś prawilny sklep Nike w Lublinie? Bo na mapce nike nie ma i najbliższy sklep w Rzeszowie xDDD
Gdzie w lublinie kupujecie buty nike? W Plazie był fajny, spory sklep nike ale 5 lat temu zamknęli.
#lublin #nike #sklep
  • 5
@mateos11: w ciągu ostatniego roku reklamowałem 2 pary od nike, Jordany i Air Maxy, Jordany w Nike bez problemu (poduszka się rozszczelniła), air maxy w Sizeerze (2 miesiące się #!$%@?łem z wysyłaniem z nimi maili) które zaczęły się rozlatywać (szwy puszczały, tak jakby przecierały się bez przecierania itp). Nie warto ogułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateos11: tak, sizeer jest jak najbardziej legit sklepem. W tarasach jest też eobuwie. Ale osobiście to ja bym szukał w internecie, na pewno wyjdzie dużo taniej. Apka dropsy i strona na facebooku steal alert, polecam xd
  • 0
@kexus512: wolałbym najpierw przymierzyć buty za 750zł. Rozmiarówka nike potrafi zaskoczyć, jeden model trzsba brać np. 1-1.5 wiekszy żeby pasował a ja nie znam wszystkich modeli.