Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem meczu.

Dziś to Wasza kolej, aby opowiedzieć mi, co się działo.

Tym samym kończę serię wpisów po kilku latach, po tym jak jeszcze dłuższa seria meczów obejrzanych przeze mnie została przerwana.

#kimbalegia #legia
  • 5
  • Odpowiedz
@Kimbaloula Ogólnie to wyglądało tak, że nasi częściej byli przy piłce, ale tamci mieli więcej farta. przy okazji Tobiasz wychodził z bramki nie wiadomo po co i w sumie temu zawdzięczamy pierwszego gola, nie było karnego za faul na Wszołku (lallalalala faaaaaknueeeefaaa), Gual został mentalnym następca Carlitosa i nic nie strzelił, najlepsza akcja Tomeczka to było jak agresywnie wyskoczył do tego lamusa (wtedy co dostał żółta kartkę). W pierwszej połowie najlepszy
  • Odpowiedz
@Kimbaloula: dzięki za prace włożoną w przygotowania wpisów. Fajnie się czytało rozsądny głos po meczu.

Odnośnie wczorajszego meczu, do tej pory szło zbyt dobrze i w końcu musiało się tak skończyć. To bardziej Legia straciła bramki (zwłaszcza pierwszą) niż Austria strzeliła. Szanse na awans są niskie, pomimo przycisnięcia przez Legie w końcówce. Na początku meczu atakowaliśmy głównie prawą strona przez piłki na Wszołka. Austria to przeczytała i w drugiej połowie
  • Odpowiedz