Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak facet bierze kobietę, która lubi seks, to się okazuje że była już na kilkudziesięciu pytongach,a jak weźmie kobietę która się szanowała, to się okazuje że ona nie ma libido. Nie ma kobiet wypośrodkowanych. Bonus - na imprezie jedna się przechwalała, że ona tak uwielbia seks, że żaden facet by z nią nie wytrzymał, zapytali jaka czestotliwosc. Odp zupełnie na poważnie: 2 razy w tyg xDDD

#seks #zwiazki #tinder #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A czego się spodziewałeś? Że istnieje jakaś dziewczyna - jednorożec, która uwielbia seks i ma ochotę na niego codziennie ale czekała z tym do 25 roku życia żeby spotykać tego jedynego i przez całe życie ruchać się tylko z nim? Co ty. Jak kobieta lubi i chce uprawiać seks to bedzie uprawiać seks bo o ile nie wygląda jak po uderzeniu bomby atomowej to znajdzie partnera do seksu w 15
  • Odpowiedz
to się okazuje że ona nie ma libido.


@mirko_anonim:
Wiele kobiet "nie ma libido" bo trafiały na partnerów, którzy nie byli specjalistami w tym fachu i nie potrafią ich podniecić i/lub mają złe wspomnienia ze swoim pierwszym razem. Znałem taką jedną, która ponoć była oziębła. Rzecz w tym, że jej młodsza siostra miała libido wystrzelone w kosmos i trudno mi uwierzyć, że ta pierwsza nie miała w ogóle.
Nie wypada mi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Errad
Jeśli sie regularnie masturbowały/onsowały jako singielki, to tak. Ale jak jakaś przez rok się nie dotyka (zdarza się, nie krępują się o tym pisać w necie), to raczej nie ma co liczyć, że to kwestia faceta. Albo, na rok im się odmieni i po roku znowu oziębłe.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli istnieje chociaż jedna, która nie miała wcześniej nikogo, a lubi seks i często go uprawia na różne sposoby, to już Twoja teoria leży. Podpowiem- przynajmniej jedna istnieje;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Niektórym kobietom tylko bezpieczeństwo stałego związku pozwala się rozkręcic seksualnie, i są takie co w stałym związku mają za mało emocji i tracą ochotę na seks.
  • Odpowiedz