Wpis z mikrobloga

Sytuacja mojego konfliktu z ks. Łukaszem Kadzińskim zmieniła się o 360 stopni po tym, jak otrzymałem pismo z kancelarii adwokackiej. Pan adwokat Bartosz Grabowy posługuje się pełnomocnictwem do reprezentowania księdza wobec jakiegoś Pawła Kostkowskiego. Nie znam nikogo o takim nazwisku. Mam nadzieję, że inkwizycja szybko go złapie i wymierzy sprawiedliwą karę.

Pan mecenas pisze też o jakichś zarzutach dotyczących niemoralności seksualnej z udziałem nieletnich. Jestem zaskoczony. Z mojego punktu widzenia ks. Łukasz preferował osoby powyżej 15 roku życia do utrzymywania z nimi intymnych relacji. Być może mój obraz jest niepełny.

Możliwe także, że po prostu wystąpił tu błąd. Adw. Bartosz Grabowy ma doświadczenie w reprezentowaniu księży pedofilów, więc może z rozpędu umieścił w piśmie taki wątek.

#egzorcyzmypolskie #afera #kosciol
pkostowski - Sytuacja mojego konfliktu z ks. Łukaszem Kadzińskim zmieniła się o 360 s...

źródło: janusze_prawa

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Pan adwokat Bartosz Grabowy


@pkostowski: Zastanawiam się, dlaczego jego działania są wymierzone w jego zleceniodawcę. Czy jest to działanie z premedytacją, czy niechlujstwo?
Zasypywanie cię pismami, które powinny być skierowane do innej osoby, nosi znamiona uporczywego nękania.
  • Odpowiedz
  • 7
jak oni znaleźli twoj adres


@Duszeczek: Znają mój adres zameldowania (na szczęście mieszkam gdzie indziej). Ks. Łukasz bywał u mnie w domu rodzinnym, np. jako gość na obiedzie. Podobna sytuacja występuje u red. Terlikowskiego. Ks. Łukasz przychodził do TT i opowiadał, że go prześladuje lobby gejowskie w Kościele i dlatego przeciwko niemu ciągle toczą się jakieś postępowania albo powoływane są komisje.
  • Odpowiedz
  • 12
Zasypywanie cię pismami, które powinny być skierowane do innej osoby, nosi znamiona uporczywego nękania.


@powsinogaszszlaja: Bardziej dotkliwe było np. jak 2 tygodnie temu osoba z sekty zadzwoniła do mojej matki i mówiła, że zemszczą się na mnie, jak ruszę temat dzieci. Do mnie nie dzwonią ani nie odbierają ode mnie telefonów, bo wiedzą, że bym ich nagrał. Ludzie bez honoru i godności. Ale nie wszyscy. Są tam przyzwoici ludzie, tylko
  • Odpowiedz
  • 36
Rób znalezisko. To trzeba nagłośnić.


@powsinogaszszlaja: Nie chcę tego eksponować, jak nie złapałem ich za rękę (czyt. nie mam materialnego dowodu). Są inne sprawy, w których mam dowody i piszę w tych sprawach do prokuratury. Tam jest wał na wale. Czego się nie dotknąć to wychodzą nowe kwiatki. Ale nie dam się łatwo złapać na zniesławienie jak powiem jedno słowo za dużo. Na razie niektóre rzeczy są publiczne, a reszta
  • Odpowiedz
niemoralności seksualnej z udziałem nieletnich. Jestem zaskoczony. Z mojego punktu widzenia ks. Łukasz preferował osoby powyżej 15 roku życia


@pkostowski: nie rozumiem. Osoby nieletnie to 13-17. Czym jesteś zaskoczony?
  • Odpowiedz
@pkostowski Paweł powiedz ty mi, jak widzisz/śledzisz /ujawniasz te całą zgniliznę i zakłamanie kościoła w Polsce to nie odrzuca cię od tej religii? mnie by mierziło że takie osobniki jak Łukasz są "zwierzchnikami" duchowego stowarzyszenia do którego należę i w pewnym sensie moralizatorami dla starych bab
  • Odpowiedz
  • 3
@malibu99: Generalnie Kościół przeżywa kryzys, ale z drugiej strony ks. Łukasz nie jest reprezentatywny dla środowiska kościelnego. Normalni księża mają bekę z tych pism i pozwów kanonicznych tak samo jak my.
  • Odpowiedz
Właśnie na tym miały polegać heheszki, ale najwyraźniej moje żarty są zrozumiałe tylko dla mnie XD


@pkostowski: Spokojnie. Są zrozumiałe i oczywiste. Niestety zawsze znajdzie się as, który nie doczyta, ale koniecznie musi błysnąć, bo on znalazł "błąd".
  • Odpowiedz
  • 1
@malibu99: Mogę się założyć o wino mszalne, że go ukażą przydładnie. To tylko kwestia czasu. Nie wytrzymają presji medialnej. Na razie tylko ja wiem, o wszystkich redakcjach, które pracują nad tym tematem. Ale mogę powiedzieć, że reportaż Terlikowskiego to była igraszka.
  • Odpowiedz