Wpis z mikrobloga

#hobby #rosliny #roslinyowadozerne #rosliniara #chwalesie

miałam na wiosnę przeokrutną inwazję mszyc (i jeszcze jakieś robale, ale nawet nie sprawdzałam, bo mnie robactwo brzydzi). pozbyłam się 6 skrzynek poziomek, 2 skrzynek z sałatą, ziołami. moja muchołówka też została zaatakowana, ale podjęłam walkę. tak wyglądała na początku naszej drogi, w komciach fotki z lipca i dziś ( ͡ ͜ʖ ͡)
dzoli - #hobby #rosliny #roslinyowadozerne #rosliniara #chwalesie

miałam na wiosnę p...

źródło: temp_file5189864015724476046

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@dzoli: gratulacje, pewnie większość wywaliłaby ją od razu do śmieci. Widać, że czasem warto ratować roślinki ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xyz_xyz próbuj jeszcze raz, jak marketowe to zmienić torf, jak od hodowcy, to pewnie w dobrym dostaniesz. zimowanie, woda destylowana, dużo słońca i będzie git ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Anhed miks nasion, krzyżówki, trochę niespodzianka co z tego wyjdzie, taki urok sąsiada zapalonego hodowcy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@dzoli: super. Myślałem nad taką roślinka no hoduje mrówki i nam nadmiar owadów w mieszkaniu. Jakieś polecasz owadożerne I gdzie kupić żeby nie padła od razu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@-pafel mówię do nich i ewentualnie podlewam woda :) nie spodziewałam się takiej ilości, miało być docelowo mniej, no ale kocham je wszystkie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz