Wpis z mikrobloga

#opozycjawygra #bekazpisu #bekazkonfederacji #ciekawostki #polityka

Political Changes z 9.08,2023

PO – 37,9% (+0,7) – 209
PiS+SP – 32,2% (-0,6) – 169
Konfederacja – 10,4% (+1,0) – 42
PL2050-PSL – 9,7% (+0,5) – 39
Lewica – 4,9% (-1,9)
Agrounia – 4,9% (+0,3)
Donald Tusk powiększa przewagę nad PiS kosztem Lewicy, która spadła poniżej progu wyborczego.
wolny_kot - #opozycjawygra #bekazpisu #bekazkonfederacji #ciekawostki #polityka 

Pol...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolny_kot: mogli by jednak przed tymi wyborami wejść w koalicję i razem z PO wystartować. Ale widać mają jak mówisz "chytry plan" na następne wybory i te sobie odpuszczą mając nadzieję, że konfederacja szybko pokaże prawdziwą pisowską twarz i będą przyspieszone wybory
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@?: wydaje mi się że tak planowali razem z KO. Lewica jednak ma swego rodzaju negatywny elektorat który by spowodował mniej posłów w sumie z KO niz osobno. Teraz jak lecą pod prog to chyba muszą jednak pójść w koalicję. Ale wtedy tygrysek i puchatek będą kręcić nosem.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: czas ich goni bo za chwilę niże im spaść na tyle, że Tusk ich nie będzie chciał a jedynie przekona niezdecydowanych wyborców Lewicy by głosowali na niego bo bardziej im się to opłaci. Jak PO będzie mogło samodzielnie rządzić to przegłosują związki partnerskie na czym najbardziej tak elektoratowi lewicowemu zależy (a zrobi to PO bo Unia wymusi w zamian za KPO)
  • Odpowiedz
  • 0
@wolny_kot Agrounia nie ma nawet 1% poparcia stałego natomiast lewica dochodzi do 10% nawet w sondażach jej nieprzychylnych, co to za wysryw jest.. to co podałeś na podstawie średniej i całej reszty sondaży można określić jako wierutna bzdura i rozsiewanie informacji z dupy.
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? a ja nie dam rudemu oszustowi znowu układać mojego życia bo mu w excelu wyjdzie że ta tolerancja to jednak passe, Januszowi 60 letniemu z pod Sosnowca się nie spodoba i będziemy znowu żyli w konserwatywnym raju bo tak wyszło z kart tarota i cyferek w komputerze, Zdecydowanie zagłosuje na Lewicę bo ryży solo to mnie tak wydyma że nie zobaczę różnicy między PiSem a PO niczym przeciętny konfiarz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal: ma ma. Nie wierz w pisowskie zakłamane sondaże które pompują pis I konfokacapie kosztem wlasnie agrounii, tygryska i platformy. Te "sondazownie" dumy i inne pisowskie wyciągają te swoje wyniki wlasnie z dupy.
Tylko Politykal Changes przewidziało realny wynik wyborów na prezydenta w Rybniku. Bo swoje badania przeprowadzają w pelni anonimowo.

Duma już zasłynął tym jak pompował wiplera na 19% xD
A ostatnio próbował tego z bylejakim w warszawie twierdząc
  • Odpowiedz
@Njal: ja Cie rozumiem bo tak samo myślałem w 2015. Mam nadzieję, że faktycznie Lewica wejdzie do sejmu ale bym miał na nią zagłosować to faktycznie musi mieć te 10%. Jak na razie to ostatnie sondaże dają jej piniżej4,5%
  • Odpowiedz
  • 1
@#!$%@? nie wiem które bo co innego mówi strona esondaze gdzie są podane wszystkie sondaże, nawet te najmniej wiarygodne - pozatym co to za maniera by głosować na Tuska, jeszcze bardziej chcesz temu krajowi dopieprzyć bo PiS? jak ryży solo ma rządzić to ja szczerze już wolę by PiS został, różnicy nie poczuje ani nadziei żadnej nie będę sobie robił, po prostu wyjadę.

Dlatego zagłosuje na Lewicę, każdy głos może coś zmienić,
  • Odpowiedz
@wolny_kot nie popadajmy w skrajności, przecież ten wyniki nie jest realny. Raz udało im się przewidzieć i to tyle. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że Socjal changes robi legitne badania. Trzeba wyciągać średnią, a najlepiej obserwować trendy

PS pamiętajmy, że w tych całych sondach ludzie celowo mogą kłamać
  • Odpowiedz
@wolny_kot mi nie musisz tłumaczyć, że pewne sondaże są ukierunkowane na dany wynik. Dobrze znam historie z magicznym 19% Wiplera, ale i ten który wstawiłeś, lekko mówiąc "mi nie pasuje"

Osobiście ani trochę mi nie zależy, żeby PiS + Konfa mieli więcej niż 230 posłów po wyborach, ale skupianie się na jednym dobrym wyniku opozycji na podstawie mało znanej pracowni trochę zakrawa o lekkomyślność

Życzę opozycji jak najlepiej i jeśli KO
  • Odpowiedz
ma ma. Nie wierz w pisowskie zakłamane sondaże które pompują pis I konfokacapie kosztem wlasnie agrounii, tygryska i platformy. Te "sondazownie" dumy i inne pisowskie wyciągają te swoje wyniki wlasnie z dupy.

Tylko Politykal Changes przewidziało realny wynik wyborów na prezydenta w Rybniku. Bo swoje badania przeprowadzają w pelni anonimowo.


@wolny_kot: panie Giertych proszę usunąć konto

A tak poważniej, to ten sondaż to wymyślił sobie Giertych po tym jak się dowiedział, że Lewica powiedziała veto dla jego
  • Odpowiedz