Wpis z mikrobloga

@ruda_stuleja Przecież masz najwyższą farmę ze wszystkich w teamie xD

Elise to się pickuje, żeby grę skonczyć w 20 minucie i nie trzeba nią farmić tak jak innymi postaciami. No i jak widzisz Yasuo na adc, bez podbicia w całym teamku to klikasz X w kliencie xdd
@areo12: Żeby nie słyszeć potem od platyniaków w górę, że 15 gier temu miałem o 5 creepów za niską farmę w 5 minucie, a 10 gier temu wziąłem Taste of Blood zamiast Cheap Shot i gdyby nie to to bym na pewno wygrał XD

Przecież ja te posty piszę tylko żeby frustracji dać upust jak jakaś gierka mi strasznie nie fartnie. Nawet nie musicie tego komentować.
@ruda_stuleja: Akurat złożenie lich bane'a i jakiegoś łuku po as na Elise mogło Ci przegrać grę. Wywaliłeś 4k golda a jedynie co zyskałeś to 80 ap i 15 cdr? ani as, ani pasywka lich bane'a prawie nic nie dadzą na Elise.
@ruda_stuleja: On jest fatalny na Elise. Żaden skill nie aktywuje lich bane'a a Elise ma jedne z najwolniejszych aa w grze. Poza tym Lich bane jest słabym itemem, nawet na postaciach typu Viktor czy Fizz szału nie robi. Jak chcesz lepiej oneshotować to weź electrocute.
@ruda_stuleja: Conqueror na Elise jest średni bo to typowa postać pod combo więc bardzo łatwo aktywować electrocute.
Harvester na Elise też jest często składany więc jeśli wolisz ten item to go składaj. Ja sam za protobeltem nie przepadam.

Co do conquerora to nie bardzo rozumiem jak on ma działać na Elise, skoro rzucasz nią combo i albo dobijasz kogoś z końcówką hp autoatakami albo musisz się wycofać. Nawet ap nie zdążysz